Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától vinnéd/vit...

Mennyi idős korától vinnéd/vitted be a gyerekedet a Balatonba?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
itt lakunk, 6 hónaposan volt mind a kettő először, utána este jött a fosás 1 napig, utána egy hét után megint Balatonoztunk akkor már semmi gond nem volt, mi 4 hónapos koruktól járunk úszni is.
2014. jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
11 honaposan, de vittem volna elobb is, csak akkor kezdődött a nyár :)a kezemben volt es együtt mártóztunk.amikor ki akartam vinni mindig óriásu órdítást rendezett, imadja azóta is a Balcsit, már alig várom, hogy ott legyünk.
2014. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Golan Trevize ***** válasza:

Én olyan egy éves kora körül vinném be.

Első nyáron fél évesek múltak az enyémek, akkor még nem vittem be őket.

2014. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9 hónaposan vittem be. (Mivel novemberi születésű.)
2014. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már bevittem, igaz, csak a lábát tettem bele a vízbe. Nyaralónk van a Balcsin, egész nyáron itt vagyunk, már 3 éves a lányom, imádja a vizet.
2014. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Balatonhoz nem tudok hozzaszolni mert nemetorszagban lakom. VViszont a Chiemsee toba szeretnem majd belevinni, de csak nyar vegen, addigra mar 3 honapos lesz, es az oltasokat is megkapja. Bar ez a to gleccservizes, az aljaig lelatni olyan tiszta.
2014. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A nagyobbik 11 hónapos volt az első balatoni utunkon, akkor simán bevittem. A pici most 6 hónapos, de akkor ezek szerint őt is bevihetem.


Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 10. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos volt a kisfiam amikor olyan jó volt a Balcsi víz hogy bevittem. Pocakjáig raktam bele, kb 15 percet voltunk a vízben. Tetszett neki. Azóta is imádja a vizet, mondjuk előtte sem volt ezzel gond.
2014. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!