Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzékeny bőrű kisgyereknek (...

Érzékeny bőrű kisgyereknek ( 2 éves) milyen naptejet használtok, amitől nem pattogott ki?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Dulgon nevű legerősebb, vastagon bekentem, semmi bajuk.
2014. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiamnak extra érzékeny bőre van kellett menni b.gyógyra is...

én a LIDL-be vettem 50-es napvédő krémet gyerekeknek, rajta van h. érzékeny bőrre, nekünk bevált.

2014. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
DM Babylove vagy alverde márkájú érzékeny bőrre való 50 faktoros krémeket szoktam venni. A Biodermától (babáknak való! érzékeny bőrre) ekcémás lett.
2014. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nivea 50 faktoros, ez nagyon jó.
2014. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Garnier Ambre Solaire 50 faktorosat hasznàlok neki.Nekünk ez nagyon bevàlt.


De ha nagyon èrzèkeny a böre akkor mindenkèppen kèrdezd meg a gyógyszertàrban melyiket ajànljàk.

Nekünk a drnönk mèg mondta a Vichy-t, a gyerekeknek valót. Ez gyógyszertàrban kapható,de dràga.

2014. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lidl 50 faktorosat használom a kislányomnál, nem pattogott ki tőle a bőre. Tavaly dm-es 50 faktoros volt, az is bevált.
2014. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Niveától kiütéses lett, idén Müllerben vettem saját márkás senzitivet (nem gyerek naptej, de direkt senzitive), 30 faktoros, ettől nincs baja és jól védte is a hétvégén.
2014. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bioderma kid 50-es
2014. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!