Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most lett cicifüggő a 14...

Most lett cicifüggő a 14 hónapos kisfiam. Ti engednétek újra rengeteget szopizni?

Figyelt kérdés
6 hónapos koráig kizárólag anyatejes volt, szépen szopizott 3-4 óránként. Ha nem volt éhes, nem cumizott a cicin. A hozzátáplálás nagyon jól ment, 1 éves korától azt eszi, amit mi, minden étkezést kiváltottunk. Kb. 1 hónapja eszméletlenül cicifüggő lett, van, hogy óránként tépi a pólóm, képes fél óráig cumizni. Nem hagyom mindig, de szinte hányásig sírja magát, ha nem kapja meg. Előtte már csak este és éjjel 1x szopizott. Nem történt VEle semmi extra, talán az, hogy most jönnek egyszerre a hátsó rágófogai. Szeretem szoptatni, de ez már nagyon terhes nekem, főleg, hogy a kistesót hordom a pocakomban, és nagyon fájnak a melleim. Elválasztani erőszakkal nem akarom, de rosszabb most, mint akkor, amikor még csak az anyatej volt a tápláléka. Tejem pedig már nem sok van, de nincs is már szüksége rá, nagyon jó étvágya van. Valakivel előfordult már ilyen?
2014. jún. 10. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jönnek a fogai és meleg van. Átmeneti, el fog múlni. Kend be az ínyét, adjál neki többször inni. És ölelgesd, szeretgesd, hogy a közelséged is érezze. :)
2014. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Pedig ne engedd. Egyrészt semmi szüksége már rá, másrészt a szoptatás méhösszehúzódásokat okoz.
2014. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is a fogaira gyanakszom, de ijesztő, olyan, mintha hónapokat léptünk volna vissza.

Kedves 2-es válaszoló! Aranyos vagy, hogy aggódsz a terhességem miatt. Amikor megtudtam, megijedtem, hogy hogyan tovább a szopikkal, mert én is tudok a méhösszehúzó hatásáról. A dokim azonban megnyugtatott, hogy szoptassakcsak, amíg a kisfiam igényli, mert, hogy elhanyagolható az az összehúzódás, amit a szopik váltanak ki. Egy jókora orgazmus erősebben megdolgozza a méhet.

2014. jún. 10. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Én nem engedném. Én már újszülöttként sem cumiztattam a bimbómmal a babát, de ez én vagyok.
2014. jún. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!