Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős babával lehet...

Mennyi idős babával lehet elmenni vizpartra a legkorábban?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarsz nagy nyűgöt magadnak akkor fél éves kora után… VAnnak akik sokkal korábban is viszik, én nem az a típus vagyok.
2014. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Énis pont ezen dilemmázom,mert van nagyobb kisgyerekem akit szeretnénk levinni egy napra a Balatonra,de az egész pici babára is gondolni kell......
2014. jún. 11. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez baba-mama-függő kérdés.

Én csak jó pár hónap után vittem a babámat akárhová is, mert rossz alvó, sírós baba volt, aki máshol nem volt el igazán.

Sógornőm viszont simán vitte nyaralni 2 hónapos korában a fiát, aki a parton, árnyékban nyugisan elvolt, jókat aludt. Náluk is volt nagyobb gyerkőc, aki miatt mindenképpen akartak menni nyaralni.

2014. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam téli volt, így nyárra már nagy baba volt, de ennek ellenére első gyerekesként még nem vittem fürödni, illetve csak babaúszásra jártunk. A lányom most 3 hónapos a nagyfiam aki már 3,5 éves kedvéért idén már megyünk strandra, UV sátor alatt a kislánnyal, apa meg a vízben a Tesóval :)
2014. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bàrmekkoràval el lehet menni strandra.

Kèrdès az hogy mennyire èlvezi ö ezt mèg.

Nyüglödik-e a hösègben vagy meg sem viseli.


Mi mentünk màr tavaly is ( akkor volt 7 hós) a nagylànyunk miatt hogy azèrt az ö öröme is meglegyen.

Hàt... mondjuk ùgy hogy àtvèszeltük. Ahhoz mèg tùl kicsi volt hogy bàrmit is èlvezzen belöle, viszont az àrnyèkos fa alatt eljàtszottunk. Aludni hiàba próbàlt nem tudott. Ugyhogy kèsö dèlutànra màr alig bírtam vele olyan nyügös volt.


Most 18 hós, màr imàdja a vizet, a jàtszóteret. Most màr könnyebben leszünk vele strandon. Viszont: a szokàsos ebèd utàni alvàstól mèg fèlek hogy ezt hogy fogom megoldani. Mert ilyenkor öt minden màs èrdekli, ès csak a lesötètített szobàjàban a sajàt àgyikójàban nyugiban tud aludni...

ugyhogy mi lesz nem tudom.

2014. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!