Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mit iszik 7 hónapos...

Mennyit és mit iszik 7 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Az enyém higított gyümölcslevet iszik szívesen, de ma már a harmadik adagot készítettem el. 3x125 ml ... és még csak a nap fele telt el. Normális, hogy ennyire szomjas? Itthon kb. 26 fok van, kint hőség, de nem mentünk most ki. Vagy ez normális? Étvágya is megvan, gond nélkül ment a tízórai és az ebéd is.
2014. jún. 11. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém csak vizet iszik, de abból is többet, mint szokott. 300ml megvan egy nap szerintem.
2014. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normàlis. Hisz meleg van. Te is többet iszol.

De sztem adj neki vizet, lehet a gyümilére is szomjazik.

Nekem 8 hónapos a lányom kb 6 decit iszik meg. Adj neki amennyit kér.

2014. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A vizet nem issza ilyen szívesen, sajnos. Ha nem érez ízt, akkor nem issza. Amíg vizet adtam azért aggódtam, hogy szinte semmit nem iszik. Most meg a másik véglet. :)
2014. jún. 11. 13:24
 4/5 A kérdező kommentje:
De kb. 20ml gyümölcslét teszek az üvegbe és 125-re higítom,szóval épphogy van íze.
2014. jún. 11. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szomjas lenne, a vizet is meginná.
2014. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!