Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kell aggódnom?...

Szerintetek kell aggódnom? Kisfiam most lesz 10 hónapos és nem mászik. Kúszni rendesen kúszik és magától faláll (szinte minden mellett). Kapaszkodva lépeget magától. Négykézláb szépen tartja magát, de nem akar mászni.

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan gyerek aki nem mászik. Ha más mindent csinál akk sztem ne aggòdj :)
2014. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért a mászás nem jó, ha kimarad az tény, de mivel nem vagyok szakember, rám ne hallgass. Gyerekorvossal konzultálj inkább!
2014. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én nagyobbik fiam volt ilyen!

6 hósan elkezdett kúszni,majd lassan felült,felállt kapaszkodva,bútorok mellett lépegetett.Ekkor azaz 11 hósan elvittem Dévényes gyógytornászhoz aki azt mondta teljesen rendben van a lényeg hogy VAGY kússzon VAGY másszon.Az a nem jó ha mindkettő kimarad!

De ha aggódsz akkor vidd el dévényesehz!

Egyébként rá 2 hétre mászott de nem túl sok ideig mert utánna nm sokkal elindult!

2014. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én kislányomnál is szinte teljesen kimaradt a mászás. Nem lett belőle semmi gond.
2014. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon megnyugodtam. :)
2014. jún. 12. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!