Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek babája hasonlóan aludt éjszaka, mint az enyém? Hol aludt, hol nem.

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk 3-5 napig csend nélkül végig alszik éjszaka, utána meg 3-5 napig nem, hanem felsír, nyög, vagy be kell tenni neki a cumit. Aztán ez ismétlődik folyamatosan.


nektek változott jó írányba, ha igen, mikor?



2014. jún. 11. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?


Nekünk a fogzás környékén volt ilyen, 1 éves kora után elmúlt. Most már "fő szabály" szerint alszik este, csak ha valami extra van, akkor ébred.

2014. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

7 hónapos múlt. Hát jó neked :) mondjuk én ennek a felállásnak is nagyon örülök, csak elgondolkoztam, hogy ez javulhat még, vagy így marad.

babádnak mikor jött az első foga? enyémnek még nincs egy sem.

2014. jún. 11. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velünk 1 hónapja. Most 7 hónapos szintén.
2014. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó, akkor egy cipőben járunk :)
2014. jún. 11. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is 7 hónapos, de mi már hónapok óta így vagyunk

a kezdetekhez képest, mikor 3 óránként kelt, sokkal jobb

2014. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-s. neked is időnként alszik éjszaka,aztán napokig nem?
2014. jún. 11. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most 10 hónapos. Mindig hason aludt. 2-3 hónaposan átaludta az éjszakét, de 4 hós kora óta nem. Azóta változó. Normál esetben 1-2-szer ébred, de ha jön a foga, akkor többször. Amikor hanyadtfekve aludt el, akkor fél óránál többet nem aludt.
2014. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj ennek is!Már a tudat hogy legalább képes átaludni az éjszakát az is jó!

van akinek 2,3- éves korában alussza át elsőnek az éjszakát a gyereke,töbekk között az egyik barátnőm lánya ilyen volt!3 éves kora környékén kezdte áatludni de ő is csak hol átaludta hol nem!Addig MINDEN éjszaka kelt!

2014. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!