Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagytátok pár hetes-hónapos...

Hagytátok pár hetes-hónapos babátokat hason aludni?

Figyelt kérdés
2 hós a babám, napközben hason alszik, de éjszakára nem merem úgy hagyni, mert elég sűrűn látom, hogy az egész arca,ill. az orra is bele süllyed a plédbe,vagy amin épp fekszik, félek hogy belefullad.
2014. jún. 11. 23:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

Ezért fontos, hogy kemény matracon feküdjön és semmilyen párna, paplan, stb ne legyen az ágyában. Takarót csak ráteríteni szabad.

Illetve a légzésfigyelő is hasznos.

2014. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%

Éjszakára én sem hagytam soha aludni őket amíg nem tudtak maguktól úgy feküdni, ahogy akartak.

Bizony jól teszed ha nem hagyod.Majd mikor már elkezd mozgásfejlődni, akkor úgy is úgy fekszik ahogy akar.Addig meg fő az óvatosság. :)

2014. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Kiságyban nem marad ahogy a nagy lányom sem maradt, így mellettem alszik, de még így is csak "látszólagosan" alszom mellette :) mindegy egyes mozdulatára felébredek.takaróját picit a feneke alá szoktam gyűrni nehogy alácsússzon...tegnap éjjel épp ezért volt fent mert visszafektettem a hátára, és felébredt, evett és jókedvében nagy mosollyal adta a tudtomra hogy ő nem álmos :)
2014. jún. 11. 23:24
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

A lányom 4 hetes, születése óta el tudja fordítani a fejét mindkét oldalra, akár háton, akár hason van. Elég gyakran fekszik hason, mert hasfájós és ez nyugtatja meg.

A matracon nincs semmi, ha arcra tesszük le, azonnal oldalra kifordítja a fejét - néha oldalt cserél. Hason 6 órát is alszik, háton max hármat.

2014. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
én lányom is átalussza egyébként az éjszakát, tegnap viszont nem tetszett neki a visszafordítós akcióm.
2014. jún. 11. 23:30
 6/25 anonim ***** válasza:
Èjszakàra èn sem mertem hason altatni.Napközben nèha alutt hason,de nem is szerette.Max egy óràt alutt el úgy.Viszont mostanra picit lapi is lett a bucija hàtul.Bàr lehet örökletes is,mert apàè is olyan.Meg elèg kèsön emelgette fel a bucijàt emiatt.
2014. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Pici fiam kb. 4 hetes korától csak hason volt hajlandó aludni, háton nagyon nyüglődött. Nem volt légzésfigyelőnk, arra vigyáztam, hogy nagyon ne melegedjen túl, és kicsit "járjon" a levegő körülötte, pl. nem raktam körbe fejvédővel az ágyát. A mi ágyunk mellett volt a kiságya, éjjel többször ránéztem, hogy rendesen lélegzik-e. Azóta is imád aludni, most 22 hónapos. A nagytestvérei (22, 20 évesek) is rendszeresen aludtak hason, ők is jó alvók voltak mindig. Akit megnyugtat, használjon légzésfigyelőt.
2014. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
a kisasszony sem képes máshogy aludni...ha fent van akkor szeret háton vagy oldalán feküdni, de alváshoz csak a pocak..
2014. jún. 11. 23:39
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
2 napos kora óta csak hason alszik éjjel-nappal. Most már 5 hós, tud forogni, de ha hátra fordul, felébred és sírni kezd...
2014. jún. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
Születésétől csak hason tudott aludni és így sem volt jó alvó. Hanyatt el sem aludt soha.
2014. jún. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!