Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki, aki szó...

Van itt valaki, aki szó szerint megálmodta a születendő gyermeke nevét? Mi volt ez a név, és végül ezt kapta a gyerkőc?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen,azt is ,hogy fiú lesz-és azt is,hogy Ádámot szeretné.az eddig szóba sem jött
2014. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én megálmodtam, hogy kisfiam lesz, ebben tökéletesen biztos voltam már a terhességem kezdetétől fogva.

Az álmomban is és magamban is az apukája becenevén hívtam (kis...)


Az apuka adta a nevet neki (kisfiú esetén így állapodtunk meg előzetesen)- ő is azt mondta, hogy neki ez egy megérzés volt hajnali félálomban egyszer- már éppen felkelni készült és beugrott neki és onnantól teljesen természetesnek tűnt, hogy így fogják hívni a fiát.


Mivel apuka külföldi állampolgár, ezért olyan nevet kapott a kisfiunk, ami egyébként a magyar névlistában nincs benne- külön konzuli engedélyünk volt, így nem is érdekes, mi ez a név. (úgy tudom, még mindig az egyetlen a Magyarországon született, magyar állampolgársággal is rendelkezők között).

2014. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul olyan nevet álmodtam amiről még sosem hallottam előtte, miután felkeltem utána megkerestem, hogy egyáltalán létezik-e. Ikergyerekeknek álmodtam meg a nevét és végül 1 lányom lett. A megálmodott nevet kapta, nagyon tetszett:)
2014. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi már egy ideje bezsélgetjük a neveket, de eddig még nem sikerült közös nevezőre jutni. Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy a lányomat Védának fogják hívni. Mikor felébredtem, én is rákerestem, mert azt sem tudtam, hogy van-e egyáltalán ilyen név:) Még ízlelgetem.
2014. jún. 12. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem voltam még terhes a kistesóval, mikor azt álmodtam, hogy született még egy kisfiam, akit Noénak hívtam.

Szép álom volt, de nem valószínű, hogy ez lesz a neve a kistesónak.

2014. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen illik a kérdéshez, de azért leírom (gyerekem még nincs). Én megváltoztattam a sajátomat, elég sokáig, konkrétan évekig gondolkoztam, mi legyen az új, végül megálmodtam azt, ami lett. :) Ismertem a nevet, de nem tetszett, azután viszont, hogy az álmomban mennyire természetes volt, hogy így hívnak, eldöntöttem, hogy ezt szeretném.
2014. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én tizenéves koromban még iskolás voltam amikor megálmodtam hogy fiam lesz, és Zénónak fogják hívni.

tényleg fiam lett és Zénónak neveztük el. nem lehet véletlen hogy 10 éve kitartok valamiért emellett a név mellett. most ránézek (3 hetes) és nem tudnék más nevet elképzelni neki.

2014. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!