Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak megy a hasa. Mit...

Babámnak megy a hasa. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
7 hós a babám és ma nagyon megy a hasa. Már vagy 5 pelenkát cseréltem alatta. Ugyan azt kapja enni mint eddig. Mit csináljak? Mitől lehet?
2014. jún. 12. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost, nézze meg.
2014. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát mindenképp doki, ebben a melegben könnyen lehet egy virus, de ki tudja...

Viszont nagyon figyelj, hogy eleget igyon, mert még nagyok kicsi, nehogy kiszáradjon...

2014. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Iszik eleget, nem látom,hogy más baj is lenne,mert ugyan olyan mint szokott lenni.Mosolyog,nevetgél, kacag.
2014. jún. 12. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha más baja nincs, én várok a dokival. Jöjjön ki belőle, ami kell, a hasfogókkal csak lassíthatod a lefolyást.

Sok folyadék, esetleg az ásványi sók pótlására vegyél Hipp Ors-t.

2014. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most van valami vírus, a gyerekem is elkapta.

Neki is hasmenése volt, szerencsére más nem volt, pl láz.

Nem kellett semmi gyógyszer, a hasmenéssel kipucolódik, de sodioral port érdemes itatni vele, mert az a kiszáradás ellen nagyon jó!!!! És most pláne nagyon kell figyelni ebbe a melegbe. A lényeg, hogy igyon sok folyadékot,valami finom itókába meg keverd ezt a port. Meg olyan kaját etetni ami fog, pl rízs, vagy más fogós kaja, akár valami húsleves, mert a sót is kell pótolni.

2014. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,

nyugi nálunk 11 pelenka volt.....

2014. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk amikor hasmenéses vírussal küszködött a babánk, akkor Tasectan-t ajánlott az orvos (azt hiszem vény nélküli), ez segít rendbehozni a bélflórát. És itass vele sok-sok folyadékot!
2014. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adj neki banán pürét! Az fogja a székletet! De mindenképpen vidd dokihoz!
2014. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Ha nem múllik el holnapra akkor vidd el dokihoz mindenképp mert akkor már a természetes gyógymód sem használ.
2014. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!