Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébykomp. Pro és kontra!?

Bébykomp. Pro és kontra!?

Figyelt kérdés

Használtátok? Ha nem miért nem? Haigen akkor miért?

Nem tudom eldönteni,hogy vegyek e vagy ne.


2014. jún. 12. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem használtunk ilyet. Bárhol utánaolvasol láthatod, hogy nagyon káros. Nem mellesleg felesleges is. Le kell tenni a babát a földre, mozogjon, fejlődjön a saját ütemében.
2014. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Nem tudom, nekem olyan idétlennek tűnik. Nem szeretem se bezárni a gyereket (járókába), se ebbe a kompba belarakni. Nem akartam semmilyen formában korlátozni a mozgásában.
2014. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem hadználtuk. Egyrészt a sok negatív vélemény miatt, amit olvastam, másrészt egy 54 nm-es lakásban laktunk, a szobáknál küszöb, nem kockáztattam volna, hogy felbukik benne. Én inkább a földre raktam, habtapira, pihenőszékbe, teljesen jól elvolt így és főleg biztonságban.
2014. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pro: kényelmes az anyukának

Kontra: káros a babának

2014. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nem használtam..szörnyűnek tartom mint egy kis börtön. Utolag olvastam hogy ártalmas is..
2014. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Mi használtuk.ha ésszel használod,nem káros.a gyerek ült, állt magától mikor megkaptuk.majdnem 9 hós volt.egy kicsit megbarkácsoltuk, lejjebb eresztettük az ülőkét.napi kb.30-40 percet volt benne összesen.abban evett, mert az etetőszéket gyűlölte.utána elmosogattam és kivettem.ennyit használta egx nap, igazából nem járássegítőnek.szóval ha nem 6hósan akarod belerakni akkor nem gáz.
2014. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Inkább kontra mint pro :-/
2014. jún. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem mindenhogy gáz, a gyerek korától függetlenül.

van olyan mozgásforma, hogy lábbal hajtja magát és kerekeken gurul egy műanyag akármibe? nem hiszem.

inkább kússzon-másszon a földön.

2014. jún. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Komp ellenes voltam, aztán anyu vett a kisfiúnknak hozzájuk... Mérges voltam, aztán láttam hogy sokat nem rakja bele, és hogy amúgy a kisfiúnk nagyon szereti. Aztán vettünk egyet itthonra, nagyon keveset volt benne, 2-3 naponta fél órát kb, abban az időben eléggé ember igényes volt a gyerkőc így néha jó hasznát vettem hogy végre valami leköti kicsit. Nem ellenzem azóta de nem is tartom szükségesnek. Amúgy a kisfiam 8 hósan felállt és 11 hónaposan kezdett el kapaszkodás nélkül járni. A komp nem húzta vissza fejlődésben, de nem is a komp miatt kezdett el hamarabb járni.
2014. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2014. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!