Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik családi házban laktok...

Akik családi házban laktok mit csináltok a használt pelenkákkal? Hogyan tároljátok ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Heti egyszeri szemét elszállításig, akármennyi zacskóba rakom iszonyat büdös van...
2014. jún. 13. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem vettem észre. Simán bedobom a kinti kukába.
2014. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én is kertes házban élek és nem problémázok ilyen dolgon. Ha már nem tudod hová tenni, dobd be közteres kukába és kész!
2014. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én naponta viszem ki őket, a kakisat azonnal, a pisiset a bejárati ajtóhoz dobom és amikor arra járok kiviszem. Ha másnap kinyitom a kukát tényleg nagyon büdös de az udvarban egyáltalán nem érzem a szagot. Amíg bedobom a szemetet a kukába addig nem veszek levegőt. :) Mindig mondom a férjemnek hogy sajnálom a kukásokat... :D
2014. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

természetesen nem bent a házban tároljuk, hanem a kinti kukában, de ott is nagyon büdös van...

Létezik vmilyen tároló zacskó ami nem nem engedi úgy át a bűzt?

2014. jún. 13. 10:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Először hülyeségnek tartottam, de mivel ajándékba kaptuk, elkezdtük használni. Hát nem hülyeség, főleg mióta nem csak anyatejes, hanem vegyesen eszik minden félét, és egyre jobb eredményeket produkál:


[link]


Nem kell egyesével rohangálnom a pelenkával, ha megtelik, szagmentesen lezárható és ebben visszük ki. Ennyi. Nagyon megszerettem, jó találmány. Főleg, ha nem egy pici gyerek van.

2014. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha a kinti kuka fedelét felnyitjuk,szerintem mindegyik büdös,de ha nincs kinyitva nem áramlik ki belőle a szag.Kakisat mindig kidobtam a kinti kukába rögtön,sose volt ezzel problémám.
2014. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de a többi szemetet hol tárolod?Hát a kinti kukába nem? Pl ha a csirkéről kimarad pici bőr vagy bármi, az is megbüdösödik nem?
2014. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni, amit az utolsó, hogy pelus nélkül is büdös a kuka, főleg nyáron.

Hiába használunk mi is szemeteszsákot, bele kerül húsos tálca, a hentesnél csomagolt műanyagos papír, háztartási hulladék,nálunk sajnos nem lehet külön gyűjteni a komposztálható szemetet, komposztálónk nincs, így a zöldség, gyümölcshéj is ott erjed.

Kéthetente domestosos vízzel át szokta mosni a férjem, de a szemét az mindenhogy bűzlik.

2014. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi idebent is kukás zsákot használunk, van a kinti kukában is, és nem érezhető a bűz. Lényeg, hogy a zacsit nem kell totálba tömni és ha be lehet kötni, akkor minimális szag jön ki, az nem bűzölög az udvaron. Kivétel ez alól a kutyaürülék, na az 8 zacskón át is rohadt büdös...sajnos! :)
2014. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a kakit lehúzom a wc-n és csak a pelust dobom a kukába. Persze ez csak akkor lehetséges, ha nem híg a kaki.
2014. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!