Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Medela electric mini kinek...

Piroska és a farkas kérdése:

Medela electric mini kinek vált be?

Figyelt kérdés
jelenleg mi egy olyan " ipari" Medelát bérlünk, de hosszú távon sokkal jobban megérné, ha vennénk egyet, a minivel szimpatizálok, de attól félek, h esetleg annak kisebb az ereje.
2014. jún. 13. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól szív az is, én nem éreztem a különbséget. Csak nagyon eszi az elemet, vagy tölthetős kell hozzá vagy hálózati adapter. Szoktak árulni használtan, úgy barátibb az ára. Meg ugye ezzel egyszerre csak az egyiket tudod szívni.
2014. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kétszer, két gyereknél használtam, teljes fejésre, mert a babáim nem voltak túl ügyes szopizók. Na, meg tej sem volt túl sok.

Nagyon jól szív, de érdemes a hálózati adaptert használni, viszont azzal helyhez vagy kötve.

Nekem a mellgyulladásnál is remekül ki tudta szívni a tejet.

2014. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, nagyon jól szív, nekem bevált.

Elég hangos egyébként, de ez legyen a legnagyobb bajom. Az elemet tényleg nagyon eszi, de amúgy meg adapterrel használom.

2014. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van és csak adapterrel használom.Tökéletes.Egyenesen imádom.Sajnos a kisfiam nem szeret szopizni, de így is fent tudom tartani a tejet.
2014. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2014. jún. 14. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod, a Lactina vagy a Symphony meg a Mini Electric teljesen más kategória. A kórházi gépek gyorsabbak, kíméletesebbek és nem utolsó sorban lehet velük két mellen is fejni. A használt motorost venni elég kockázatos, mert az élettartamuk néhány száz óra és nem tudhatot, mennyit használták előtte. Ha fontos a tejed, inkább a kórházit javaslom!
2014. jún. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!