Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány rövid kérdés, közvélemé...

Néhány rövid kérdés, közvéleménykutatás arról, hogy ti hogyan csináljátok/csináltátok!?

Figyelt kérdés

1.: mennyi idős korától adtál a gyermeked kezébe rajzeszközt,és mi volt az?

2: mikortól hagytad a homokban játszani,és utána fürdetted-e ? (itt elsősorban saját,otthoni homokozóra gondolok)

3: ha esetleg gond volt a darabos étel elfogadásával,akkor az hogyan oldódott meg,és mennyi idős volt akkor?

Köszönöm a válaszokat!


2014. jún. 14. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Kb. 1.5 évesen kezdte el érdekelni az ilyesmi, akkor lopott a polcról egy tollat és firkált az újságba.


2. Mióta mászni-ülni tud imád homokozni, 6-7hós volt mikor először kiszökött (a ház előtt homok volt kiterítve). Rendes homokozóban 10hós korától homokozott, nem fürdettem soha mert nem volt rá szükség.


3. Sokáig gond volt a darabos étel, még 1 éves kora után sem volt hajlandó megenni azt, amiben darabok vannak, de ha a kezébe adtuk magától megevett bármilyen darabot. Folyamatosan próbálkoztam az étel kevésbé turmixolásával, valamikor 14-15 hósan el is fogadta egyik napról a másikra.

2014. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Tíz hónapos volt, amikor a mama ölében ülve egy asztalról csent tollal, telefirkált egy egész papírt. Nagyon tetszett neki, így vettem egy csomag zsírkrétát és onnantól szinte minden nap előkerült és firkált.


2. Kisfiam októberi, az első nyárra már vettünk homokozót a kertbe. Szóval úgy 8 hónapos korától homokozott, a saját homokozóba. Én csak a nap végén fürdettem le. Szinte az egész nyarat a kertben töltöttük, felesleges lett volna napközben fürödni.


3. Sosem volt gond szerencsére a darabos étellel, inkább azzal, hogy ahogy darabosat kezdtem adni, már nem kellett a pépes. Öklendezett tőle. Kb 8 hónapos korától már csak villával törtem össze az ételt, nem turmixoltam. Szerencsére kicsinek nem volt gond az evéssel, nem úgy mint most. :( 3,5 éves és baromi válogatós. :(

2014. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. 12hónaposan rajzolgatott már,mosható és nem mérgező filccel,tollal,zsírkrétával.Utóbbiaknál figyeltem,elsőnél egyedül is ügyködhetett,de legtöbbször kiszívta a színeit a filceknek,mert gondolom ecetes az íze is.Most kapott nemrég új csomagot belőle,nem kapta meg őket még egyszer sem.

2. Nekem nemrég lett elsőnek homokozóba víve ezen célból és nem hinta vagy egyéb.20hós most és nem fürdetem utána le,csak lesepergetem.De du viszem amúgy is,mikor már nem sok van fürdésig.

3. Nem különösebben volt gond a darabossal sosem,most csak úgy simán nem eszik meg válogat már.

2014. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10 hónaposan már firkált, tollal, ceruzával, aszfalt krétával. előtte mágnestáblán firkált,olyan 8-9 hónapos korától, nem emlékszem.


nagyon korán ment homokozóba, már mikor ülni tudott 7-8 hónapos korában mászott a játszón a nagy után...

homokozástól függetlenül minden este lefürdetem.


szerencsére nem volt, ő a pépeket nem fogadta el

2014. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. 1 éves korában vettem észre, hogy más gyereknél érdeklődött az aszfaltkréta iránt, vettem neki is, de még alig firkál vele

2. 11 hós korától homokozik, de csak koszol még, én építek, ő rombol, kiszórja a homokot meg magára is. Leseprem a homokot róla, ha nagyon koszos, mikor bejövünk benti ruhát kap, egyébként csak este van fürdés

3. Kb. 10 hós kortól kezdte tolerálni a darabosabb ételeket, de csak ha ő haraphatta le a falatot. A félig turmixolt, villával tört ételektől a mai napig öklendezik (13 hós)4. foga bújt ki még csak. Így amit tud, haraptatom, amit muszáj, azt még teljesen pépesítem.

2014. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!