Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen első cipőt ajánlanátok...

Milyen első cipőt ajánlanátok 11 hónapos babámnak? Pár napja kezdett el önállóan lépegetni.

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Elefanten, D.D. Step.
2014. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lakásba nem kell cipő. M
2014. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs... Szóval lakásba nem kell cipő, max. puhatalpú liliputi, vagy pediped. Kintre Elefanten és Pediped, ami nekünk bejött. De mindenki lábára más a jó. Az én lányom vékonyka. A superfit is jó márka, mégsem volt jó a lábára. Elefanten és pediped kiváló minőségűek.
2014. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok, igen elsősorban kintre gondoltam cipőt adni rá, bent tapadókorongos zokniban van.

Eddig csak a Liliputit ismertem, a Pedipedből többféle is van, az Original is jó (ami jóval kedvezőbb árú), vagy inkább a grip'n'go-t éri meg megnézni?

2014. jún. 16. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az Elefanten-t ajánlom. Mi Deichmann-ban szoktuk venni, sokszor van akciós is.
2014. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
D.D. Step cipőt ajánlom első cipőnek.
2014. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
D. D. Szép, vagy elefanten
2014. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El tudod olvasni a liliputi oldalán. Mikor csak éppen, hogy jár, lépeget, próbálkozik önállóan, akkor kell az originals. Pl. ha kiveszed a babkocsiból és próbálgatja, mit tud. Ha már stabilan jár, akkor a grip n go, hogy kellően tartsa a bokáját, de mégse túl mereven.
2014. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!