Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is volt így babája evésével?

Más is volt így babája evésével?

Figyelt kérdés
Kicsi fiam holnapután 8 hónapos és elejétől tápszeres.6,5 hótól fogad el szilárd táplálékot,most viszont nagyon nagy ütemben halad,muszáj vele nagyon bátornak lennem.ezidáig másfél hónap leforgása alatt kint van 8 foga,sokmindent eszik már,de a kóstolgatás fázis igencsak kimarad,délelőtt tejpépet eszik délután gyümit,utóbbit is pépesen,de rendes kaját nem eszi meg az üveges pépeset és amit én csinálok azt sem,de ha sajátunkból adok darabosan vagy levest azt gond nélkül elfogadja.Úgy jártam,hogy mint új ízet a brokkolit adtam neki hétvégén pépesítve krumplival,nem ette de a családnak brokkolikrémlevest készítettem(új volt benne fokhagyma,brokkoli,tejszín)úgy ette elsőre hogy még.Szinte teljes adagot.Nem lett semmi baja.És az összes ebédnekvaló étellel ez van,darabosan és rendes ízekkel fűszerekkel fogadja(nem főzök túl fűszeresen,de ízes minden)A gondom csak az hogy ez így nagy lépték,a gyümölcsné megvolt a fokozat de itt már nem tudom betartani.Tápszert hajnalban este 7 és 11 körül eszik.Azért így mert nálunk korán van fürdés 7 előtt és alvás reggel 6-fél7ig és 11 körül és hajnalban 3 és 6 között valamikor álmában eszik. 150-200 ml között,de ezt i este kevés kakaóporral fogadja el,álmában simán..

2014. jún. 16. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy így eszi nem kell pépesíteni.Az enyèm meg csakis az üvegeset eszi,hiába főzök napi szinten.
2014. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem baj,hogy így hiretelen több új dolgot is kap?
2014. jún. 16. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!