Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elválasztáshoz tudnátok...

Elválasztáshoz tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
14,5 hónapos a kisfiam. Rettenetesen cicifüggő /biztosan a fogzás miatt kell Neki gyakrabban/, de most már egy ideje olyan érzésem van, hogy egész álló éjszaka szoptatok. Közben a pocakomban van a kistesó, és fáradékonyabb is vagyok, szval jó lenne legalább éjjel aludni, plusz fájnak is a melleim a sok szopitól. A fiam egyébként nagyon jól eszik, szval tényleg csak vmi pótlék számára a cici. Gondoltam arra is, hogy éjjelre cumit kaphatna, de mivel sosem cumizott, nem biztos, hogy most kellene rászoknia. Lehet, hogy nem is menne. Ezért írjatok nekem, legyetek szívesek, elválasztási módszereket, vagy legalább arra tippeket, hogy az éjjeli szopikkal hogyan tudnánk leállni. Egyedül arra nem igazán lennék képes, hogy egyszerűen ne asjam neki oda a mellemeg. Hátha van más praktika pl. bekenni valamivel? Köszi.
2014. jún. 17. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A Rómeó és Júliában azt írja, hogy Júlia szoptatósdajkája ürmöt kent a csöcsére:

"A földrengésnek már tizenegy éve. S én éppen aznap választottam el, Mivel hogy ürmöt kentem a csöcsömre"


Bár ez ez olyan régi praktika amit szerintem ne próbálj meg alkalmazni.

2014. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

:D Az Az 1. válaszon jót nevettem :D


Nálunk az vált be, hogy éjszaka Apa ment hozzá. Marha fárasztó volt neki, de csak így tudtuk csökkenteni. Ja, és mi ekkor már nem aludtunk együtt. 1 hét alatt sikerült az éjszakai szopikat visszaszorítani, sírás is alig volt. Mi is a kistesó miatt voltunk kénytelenek, mert már nagyon-nagyon fájt.

2014. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!