Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyoldali arckipirosodás?

Egyoldali arckipirosodás?

Figyelt kérdés

4,5 hós ikreim egyikének egyik nap ok nélkül kipirosodott az arca egyik oldalon. Majd másnapra elmúlt.

Rág mint a veszedelem, de ez az ennyi idős babáknál normális, hogy szájába vesz mindent.

Van már egy nagy gyerekem, de nem rémlik, hogy fogzáskor pirosodott volna,illetve neki10hósan lett csak foga.


Ha a fogzástól van a pirosodás, akkor mennyi idővel a pirosodás után szokott jönni a fog? ksözönöm



2014. jún. 17. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogzástól nagyon-nagyon piros volt az arca féloldalt, és főleg este. 1-1,5 hét alatt kint voltak ilyenkor a fogacskák.
2014. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én babám 3és fél hónapos,neki is hol az egyik,hol a másik,hol mindkettő fele és az álla is ki van pirosodva.Ő is rengeteget rág,tiszta nyál.A doki szerint a nyáltól.De tuti neki is jön a foga.
2014. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnak is kipirosodott az arca fogzáskor. Kb. egy-másfél hét múlva kint is volt a fogacska. :-)
2014. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ez nekem uj. A nagynál semmi lyensmi nem volt. Köszi akkor majdcsak lesz belőle valami:)
2014. jún. 18. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!