Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen sokat 2...

Miért alszik ilyen sokat 2 hónaposom?

Figyelt kérdés
Tegnap este 8 körül elaludt. Éjjel evett 1x és 5 perc múlva elaludt. ma reggel 9től du. 3 ig aludt, evett,kb. 30 percet játszottunk azután már álmos volt és elszundított, majd 5 felé kelt föl. napközben fél órákig van csak fent néha 1 órát is kibír. Én aggódom emiatt.
2014. jún. 17. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont emiatt vittem el a lányomat a dokihoz mert szinte egész nap aludt. Elküldött vérvételre. Akik nagyon fáradékonyak azoknál lehet a vérszegénység, vashiány az ok. Nekünk nincs semmi gond, azt mondta ő szeret sokat aludni.

De lehet csak a front miatt vagy aznap jobban elfáradt.

2014. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm.

énis ettől félek. terhesség utolsó hónapjában olyan vérképem volt hogy gondolkodtak hogy adjanak-e vért, nagyon vérszegény vagyok.

a lányom vére amúgy rettentő gyorsan alvad.

2014. jún. 17. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!