Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos kislányom miért...

19 hónapos kislányom miért szagolgat?

Figyelt kérdés

eddig ilyet nem csinált..most szagolgatja a hajamat,bőrömet....

kistesó projekten vagyunk..lehetséges,hogy érzi esetleg,hogy sikerült(?)

másra nem tudok gondolni


2014. jún. 17. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Jót nevettem, köszi kérdező :)))))))))
2014. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Miért is?

Nem érezheti a hormonok változását?

2014. jún. 17. 22:14
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, egy kicsit el vagy tévedve :)) Az embereknek nincs olyan szaglása, ezt esetleg bizonyos állatok érezhetik, emberek (gyerekek) biztosan nem!
2014. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Jesszusom...és az ilyen szaporodik...az eszem megáll. Na de hát nem meglepő, minél primitívebb, egyszerűbb egy élőlény, annál jobban szaporodik. Láttam egy fb posztot, pont idevág:


[link]

2014. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem megérzik a gyerkőcök az édesanyjuk hormonváltozásait. Hiszen a menstruáció is bezavarhat hormonálisan a baba szopikedvébe, mert megváltozhat a tej íze, az anya testének illatanyaga stb. Nálunk is jön a kistesó, igaz, hogy én már 9 hetes elmúltam, de a kisfiam pár hete meg van őrülve a ciciért, állandóan szopizni akar. Nem látom okát a változásnak, szerintem érzi, hogy vmi változás bennem megy végbe. Szval szerintem érezheti a Te kislányod is.
2014. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
5-ös vagyok. Egyébként az eszem megáll, mennyi kötekedő, primitív hozzászóló gyűlt itt össze. A Kérdező talán egy picit naiv kérdést írt ki, de hogy minek kell ilyen ocsmányul reagálni, sosem fogom megérteni.
2014. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Jaj, utolsó, ne legyél már te is ilyen...a gyereked a tej ÍZÉT érzi másnak. Vagy a bőröd illatát. Nem a hormonokat. Mi még a feromonokat sem érezzük, mert a szaglásunk eltompult. Az állatokéhoz képest rossz a szaglásunk. Hogy érezhetnénk meg pár molekulányi hormont, ha 5 parfüm megszagolása után már mindet ugyanolyannak érezzük?
2014. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

7-es tévedsz, a hormonális változásokkal változik a szagunk és ezt ember is érzi.

A exem mondta egy bizonyos műtét után, hogy más lett az illatom. És én is éreztem másokon, hogy a mesterségese bevitt hormontól más illatuk lett.

Amúgy a kislányod valószínűleg csak azért szagolgat téged, mert tetszik neki az anyukája illata, eléggé természetes dolog ez...

A sok női hormonnak finom édes illata van, a kedvenc illatom *-* a férfiaknak tök más illatuk van, mondjuk szerintem az inkább szag.

2014. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Bocsanat,hogy feltettem a kerdest...

nem hiszem,hogy ilyen hangnemben kellene valaszolni..nem hiszem,hogy akkora butasagot kerdeztem...amire igy kellett volna reagalni..

amugy pedig faj a mellem is..a kislanyom 3 hos kora ota nem szopik..

mostanaban odafordul hozzam mikor altatom..ha eppen nincsen rajtam felso(mert dog meleg van)

bekapja a cicimet es mosolyog...

kerdem en..akkor ezt mire veljem?

2014. jún. 17. 22:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legerősebb ösztön, a cicizés. Ennyi idős korban szerintem normális ha ezt csinálja.
2014. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!