Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldanátok meg ebben a...

Hogyan oldanátok meg ebben a helyzetben az újszülött látogatását?

Figyelt kérdés

Minkét oldalon elváltak a szülők, mindenhol új pár is van.

Hogyan oldaljam meg a kisbabám látogatását, ha férjem szülei közel laknak, az enyémek messzebb, viszont a volt házastársak nem szívlelik egymást?

Nem szeretném, ha átjáró ház lenne a lakás, mert egyszerre ennyi embert nem tudok és nem is akarok fogadni, viszont azt se szeretném, ha nem lenne egy nyugodt percünk sem, mert mindennap más jönne?


2014. jún. 18. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyik nap jön egyik, másik nap másik. Ennyit kibírsz.
2014. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor 3 adagnyi látogató van? Milyen sűrűn unokáznának?

Heti 1 nap? Milyen messze laknak a szüleid?

2014. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, de így 4 napon keresztül jönnének a szülők, aztán az ötödik napon kezdődne minden elöről?
2014. jún. 18. 13:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Férjem szülei 5 km-re, az én szüleim 100 km-re.
2014. jún. 18. 13:39
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

És egyik szülőpár sem képes elviselni egymást?


Amúgy 4 nap után 3 nap szünet mondjuk.

2014. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán, mert rögtön jön a versengés, hogy kinél mennyit legyen a baba.


Heti 1 látogatás elég?

2014. jún. 18. 13:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem tudnak együtt viselkedni, akkor bőven.

Ők sem várhatják el, hogy minden nap haptákban álljatok.

Számít, ki dolgozik még, ki nyugdíjas, valszeg aki közelebb lakik, sűrűbben tud jönni.

2014. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetne úgy, hogy a nagypapák jönnek egyszerre? Férfiak talán nem vesznek úgy össze, hogy kinek a kezében van többet a baba. Aztán a nagyik két különböző napon. Ezzel is már a 4 napból 3at csináltál:)Amelyik nagyi meg nem jön épp, rendelj tőle többféle kaját, h azt hozzon amikor jön, és akkor azzal lefoglalja magát.
2014. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

első nap menjen a 2 nagymama. gondolom azért az örömanyák elviselik egymást.

aztán a 2. nap meg menjenek a nagypapák...


nálunk közel van mindenki, órára volt felosztva, kb. szopik között.

csak megemlítettem, hogy jön a másik szülőm és üres lett a lakás ;D

2014. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sia. én a heti látogatást sem csinálnám. jó a mi családjaink sem laknak épp közelebb, a párom szülei 100km, örülök haa a kórházba bejönnek, utána ha nagyon megerőltetik magukat esetleg 1x ég megnézik itthon, utána mi visszük, ha csak nem ragaszkodnak annyira, de az is max 1x egy hónapban. többet nem engednék. az én család kb 40 km-re vannak tőlünk, buszra fel és buszról le. a kórház közelebb van hozzájuk, de haza szintén havi 1x engedem majd őket. szerintem te is nyugodtan csinálhatod ezt. 3 napig vagy kórházban akkor bejönnek, azt havi 1x. és kész. család anya vagy nem vendéglátós.
2014. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!