Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes a babám, és szaporán,...

4 hetes a babám, és szaporán, szabálytalanul veszi a levegőt. Főleg akkor látom és veszem észre amikor háton fekszik. Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez nem normális. Amint tudod vidd orvoshoz. A szapora légzés sehogy sem jó.

2014. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves első,


Először is ez butaság.


Csecsemők légzését általában periodicitás jellemzi, azaz lassú-gyors légvételek váltakoznak apnoékkal, az ő légzésük tehát teljesen más ritmusú, mint a kisgyermekeké/felnőtteké. Ha szürkülés, kékülés nem társul ehhez, illetve nem fordult elő a családban hirtelen csecsemőhalál, akkor nem kell ettől az embernek a szívéhez kapnia. Jelezd a védőnődnek, nyugtasson meg ő is.

2014. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! akkor kicsit megnyugodtam..mindenképp szólok a védőnőnek!
2014. jún. 18. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet mèg èretlen a tüdeje,mèg erösödnie kell.De azèrt hivd fel a vèdönöt vagy a dokit!
2014. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok... Nem tudom, igaz nem vagyok orvos de kicsivel több mint 1 éve volt 4 hetes a kisfiam és bár tudom hogy ők nem olyan ritmusban veszik a levegőt mint mi, a szabálytalan szapora légzés nekem akkor is gyanús. Nem azt írtam hogy azonnal rohanjon orvoshoz, de én biztos megemlíteném egy hozzáértőnek.
2014. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!