Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feleslegessé vált plüssállatot...

Feleslegessé vált plüssállatot hova lehet vinni? Hogy lehet eladni esetleg?

Figyelt kérdés

Feleslegessé vált egy csomó plüssállatunk, nagyon szerettük őket gyerekként, de már nem férünk tőlük, több százról van szó.

Ha feltesszük aukciós oldalakra elviszik őket? (párszáz forintért lennének kb)

Vagy hol érdemes eladni őket, vagy ha mást nem, hova lehet őket ajándékozni, hogy tuti jó helyre menjenek?



2014. jún. 18. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekotthonok, kórház, Vöröskereszt, óvodák, bölcsődék, rokonok, ha pénzt szeretnél, hirdesd meg.

Facebook, védőnő tanácsadójában, olx, stb.

2014. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bevittem 2 nagy szatyorral abba a kórházba ahol a lányommal voltunk vizsgálaton és láttam, hogy elég szakadtak amik vannak abban a vizsgálóban. Kontrollon odaadtam a vizsgáló kezébe, örült neki. Egy nagy dobozzal pedig küldtem postán egy anyaotthonba Karácsonykor (talán 1-2 ezer volt a csomagdíj mert nagyon könnyű) még írtak is vissza köszönőlevelet. Védőnőt is megkérdezheted, biztos ismer nagycsaládokat, ahol örülnének 1-1 szatyor plüssnek. De ha beviszed bármilyen gyerekotthonba, biztosan tudnak vele mit kezdeni:) Szerintem így érdemes eladományozni, hogy kisebb részletekben és nem egyszerre, mert általában a nagy adag adományoknál előfordul, hogy felesleges lesz egy része, de így tudod, hogy hova megy.
2014. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: azt elfelejtettem írni, hogy ami kopott volt vagy hiányos, azt pedig kutyamenhelyen adtuk le. Szegény kutyusok egész nap be vannak zárva, örülnek egy kis játéknak. A nagyobb méretű plüssöket meg be tudják tenni az árva kiskutyák mellé anyapótléknak.
2014. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szivesseg.net-re tedd fel, szerintem ne csinálj belőle pénzt:)
2014. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább ajándékozd el, pénzed ebből nem nagyon lesz. Kórházak, otthonok nagyon örülnek az ilyesmiknek, de van aki neten hirdeti hogy nagyon szegények és bármilyen játékot-ruhát szívesen fogadnak.
2014. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is pont ilyen "problémám" van. Rengeteg gyerekkori plüss maradt meg. Én mindenképpen valamilyen jó helyre szeretném küldeni.Ha esetleg tudtok konkrétan,hogy kihez/hova lehetne vinni akkor létszives szóljatok.
2014. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!