Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki ilyen helyzetben?...

Volt valaki ilyen helyzetben? Nem értem mi ez!

Figyelt kérdés
8 hónapos múlt a lányom. Sokszor ébred éjszaka. Pár hete beteg is volt. Viszont úgy érzem magam mint aki teljesen kimerült. Mellé szédelgek és iszonyatosan fájnak a szemeim. Már délelőtt leragadnak a szemeim és nincs erőm és kedvem semmihez. Ez biztos h csak a fáradtság? Ja és az elalvásnál folyamatosan rángatózok vagy úgy érzem h nem birok nyugton feküdni pedig már nagyon fáradt vagyok... mi ez??
2014. jún. 18. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlságosan ki vagy merülve ez azt jelenti. Jó volna egy pihenős napot tartanod. Ha tudod kicsit "passzold" le a gyerkőcöt ha lehetőséged van rá, és pihenéssel töltsd. Sajnos nagyon ki vagy fáradva. Ennek nem lesz jó vége, az egészséged is rámehet. Sőt a türelmed, reflex is aminek a baba látná kárát.
2014. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dettó ugyan így vagyok. Nekem is 8 hónapos. Most jött ki az 5. Foga és ez nagyon megviselte. Be is lázasodott nátha, torka is be van rekedve. Kb 2 hete minden éjjel óránként fent van.

Fájnak a szemeim, nincs kedvem semmihez sem. Tegnap voltam úgy, hogy akármikor felkeltem szédölögtem.

Ez sajnos a végkimerülés jele. Pihenj ki magad ha van rá lehetőséged mert tényleg rámehet az egészséged.

2014. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is 8 hósan volt fogzás - egyszerre bújt ki a felső négy és alsó kettő, volt pár nyügis éjszaka.

ekkoriban ráadásul még megvolt a 23 órási és a 3 órási kajcsi (cici) is.

de én együtt aludtam a babámmal, így azért nem olyan nehéz.


én javasolnám, hogy aludj együtt vele, akkor könnyebb, nem szédelegsz.


igyál kávét, ha szédülsz, ha szoptatsz, akkor azért délután kettő után ne vigyél be viszont koffeint.


egy nagy séta, sok folyadék, és korán fekvés (én volt, hogy ebben az időben este 8kor már aludtam, reggel 7-ig - beleértve persze az éjjeli szopizásokat) helyre hoz.


kitartás.

2014. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Persze pihenj sokat, de szerintem szedj valami vitamint is! Szoptatsz? Én akkor szoktam ilyen lenni, amikor vashiányom van. Terhességről megmaradt pár tabi, azokat szedem autodidakta módon, 3-4 napig max 1 dbot, mellette magnéziumot és még az élet is szebb :-) A pihenést nem pótolja, de nekem mindig sokat segít, próbáld ki!
2014. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Furcsa volt h miért most jön ki. Korábban sem aludtam többet. Ráadásul most amikor lehetne aludni nem nagyon sikerül ez még idegesít is. Apró dolgok is zavarnak. Vicces de a múltkor már a madárcsicsergés is túl éles volt....attól féltem depressziós leszek :(
2014. jún. 19. 15:08
 6/6 A kérdező kommentje:
A vitamin is jó ötlet. Eddig csak c- vitamint szedtem.
2014. jún. 19. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!