Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig normális a bukás?

Mennyi ideig normális a bukás?

Figyelt kérdés
Kislányom, öt hónapos tápszeres baba. Beba\AR-t eszik, már két hónapja. Még mindig bukik, nem is kis mennyiségeket. Nincs túletetve, szépen gyarapszik. A gyerekorvos azt, mondja, hogy majd kinövi, de én aggódom. Van, hogy két-három órával az évés után jön ki 2-3 evőkanálnyi is. Mostanában az állaga, ami kijön darabos, olyan, mint a híg kefír. Hozzátáplálást nemrég kezdtük, még csak kóstolgatunk, de van, hogy az is kijön a tápszerrel. Ez normális? Vag álljak a sarkamra, és kérjek kivizsgálást?

2014. jún. 19. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom fél éves, de anyatejes, még mindig bukik, van, hogy többet-kevesebbet. ritka, ha nem :)
2014. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi nálunk még több bukás volt a két étkezés között. Lehet nálatok is egyre több lesz majd. Valóban kinövi, de én inkább úgy mondanám, hogy amikor megtanul ülni, na akkor már jelentősen el kezd csökkenni a bukás aztán szépen el is múlik.

A fiam is azt a tápszert itta amit írtál, de semmi nem változott tőle..... a hozzátáplálás is javít majd, illetve arra készülj, hogy majd céklásat bukik..... jó lesz takarítani....

Hidd el elmúlik, még kb 2 hónap.

2014. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy 1 éves koráig normális a babának ha bukik.Még záródik úgy a gyomorszájuk.
2014. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Bukás, bébi utolsó napjai
2014. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!