Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 eves kisfiam, ha valami nem...

2 eves kisfiam, ha valami nem ugy van ahogy o akarja akkor ut, anyat es apjat is, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Én visszaadnék neki egy nyakast, valószínűleg el lett kényeztetve.


Bírom ezt a modern világot, nem megy a gyereknevelés és irány gyakorira. :D:D

2014. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Fogd le a kezét, ha kell.

Kétévest nem verünk!! Jesszus, nem is érti!

2014. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Csak fejre szabad ütni.
2014. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Fogd meg a kezét és mond meg neki hogy nem, nem szabad. ahányszor csinálja annyiszor kell neked is, de határozott legyél.

Csinálhatod azt is hogy úgy teszel mintha sírnál miatta, mintha szomorú lennél. És mond is el neki hogy az vagy ha ilyeneket csinál.

2014. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amikor unokaöcsém huzogatta a hajam és nevetett rajta és hiába szóltam rá gyengén meg húztam én is az övét ő megint meg húzta az enyém én vissza aztán rá jött h. ez nem jó ugyhogy abba hagyta!

Szerintem ha gyengén oda csapsz a kezére amikor ő is oda csap egy idő után rá fog jönni!

2014. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet érte utálni, de amikor az enyém kapott rá erre, én bizony a kezére csaptam. Nem vertem péppé, a kezére kapott egy jelzésértékűt, de értette. Rövid idő alatt leszokott róla.
2014. jún. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányom a hajunkat húzta, kétszer visszahúztam neki, soha többet nem húzta meg a hajunkat.

Fiam most 2 éves, és csíp, karmol, üt. Kb 9 hónapos kora óta, egyszer-kétszer leőfordult, hogy abbahagyta. Egyébként nyugodt, kiegyensúlyozott, de ha valami nem tetszik neki, akkor dobál, üt. 100000x elmondtuk neki, hogy nem szabad, határozottam megfogjuk a kezét, szemébe nézünk és elmondjuk, kinevet. Aztán mostanában bevezettük a büntisarkot is, amikor kijön a büntisarokból, még nagyobb intenzítással folytatja, persze visszamegy stb, addig amíg abba nem hagyja. És igen ki is odaütöttünk már a kezére, vagy kinevetett vagy "duzzogott".

Mi ezeket próbáltuk, de igazából egyik sem vezetett megoldásra! 4 éves nagytestvérét összesen egyszer ütöttem meg a popóján, szóval a mi családunkban nem gyakori az erőszak, nem itthoni példa miatt verekszik.

Nála ez hozott dobog, mai nagyon fusztráló és nehéz!

2014. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!