Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mittől lehet hogy a jobb...

Mittől lehet hogy a jobb szeme néha könnyezik magától? De nem piros, meg semmi más nem történik. Mit adjak rá neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb kamillateával mosd neki.
2010. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kamillatea hosszú távon nem jó,mert szárit.Szerintem nézesd meg a gyerekorvossal,ha gond van ő továbbküld szemészetre.
2010. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk a bal szeme könnyezik,anyatejet szoktam bele csöppenteni.Begyulladva nincs,csak jobban könnyezik,mint a másik.Lehet belekapott a kis kezével.Üdv.:1.5 baba anyukája
2010. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én is hallottam az anyatej jótékony hatásáról a szemben.Próbáld meg(ha van),ártani biztosan nem árt,és ha nem múlik,irány a doki...

2010. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az anyatej remek ágya a baciknak és a fertőzéseknek, mivel cukros, én csak evésre használnám, egyébként könnyezés nálunk is volt, de elmúlt.
2010. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk is volt, magától elmúlt. Én könnycsatorna elzáródásra gondoltam. De mire dokihoz jutottunk elmúlt.
2010. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat !
2011. dec. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugy értem hogy nekem is hasznosak a válaszok amiket kaptál !
2011. dec. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!