Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tanítsam meg pohárból...

Hogy tanítsam meg pohárból inni 20 hónaposom?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Tanítsd? Hát a szájához teszed a poharat és itatod.

De nem is értem a kérdést! Eddig miből ivott?

Az enyém 18 hónapos és már 1 hónapja önállóan iszik pohárból.

De magát a pohárból valo ivást 1 évesen kezdtük el, azota itattam pohárból.

2014. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem azért, hogy dicsekedjek, de nekem 10 hónaposan már szépen ivott pohárból, persze tartani kellett neki. Tedd a poharat a szájához, és itasd. Vegyél neki egy színes műanyag poharat, nekem sokkal jobban szeret abból inni, mint a csőrös pohárból.
2014. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Ez így egyszerűen hangzik :) Demeddig tart amíg nem megy félre? Kb?

Eddig csőrős bophárból iszik :)

2014. jún. 20. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Miből ivott?Enyém is 20 hós,és kubusból meg szivószálasból iszik ezer éve már.Én nemrég tanítottam meg pohárral is inni.Kis gagyi csöröst vettem,levettem a tetejét.Megfogta a két fület és óvatosan ahogy ő tette a szájához,döntöttem.Így már tudja hogy mennyire kell dönteni és kész,kiszolgálja magát.Persze néha megy mellé,mert nem figyel,vagy mert levágja az asztalra,de nem ügy.A többi ivósból is kiszolgálja magát,mindbe más van.Pohárba tej,szívószálasba víz,kubusba ízesítetlen tea.
2014. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi :), eddig csőrösből ivott, és iszik még szívószállal is meg kubusból is.

Próbálkozunk a pohárral, de mindig magára önti :)

2014. jún. 20. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapos kora után kiszolgálta magát a csőrös pohárból, csak a szeme elé kellett letenni.
2014. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar megtanulnak pohárból inni, legalábbis nekem így volt. Kb 2-3 hét, és nem fog félre menni. Vagy lehet, hogy még annyi sem volt.
2014. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!