Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázfigyelő matrica! Kisfiamnak...

Lázfigyelő matrica! Kisfiamnak este felment a láza (2 éves), most lázfigyelő matrica van a homlokán. Az "N" mellett a 37 és a 38 is látszik, a 37 zöld, a 38 piros. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A használati utasításban az van, hogy ha az "N" mellett szám is látszik, akkor a legmagasabb zöld számot kell nézni. Akkor ez esetben mit jelent, hogy mindkettő látszik? Így akkor 37 és 38 között van, és a 37-hez közelebb, vagyis cask hőemelkedése van? első baba, soha nem volt még beteg, lázas, így agyonaggódom magam. Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 21. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mérd meg a lázát.
2014. jún. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alszik! De azért köszönöm a tanácsot. A matrica jelzéseinek értelmezésére lettem volna kíváncsi. A homlokát nézem, virrasztok, képtelen vagyok aludni. Az arca hideg, a homloka sem nagyon meleg, sokkal jobb, mint este a lázcsillapító előtt.
2014. jún. 21. 02:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a hőmérséklete 37,5 felett van, de még nincs 38. Nem lázas.
2014. jún. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fülhőmérőt! Az 3 mp alatt megméri, s nem kel fel rá.
2014. jún. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezért nem használom a homlokhőmérőt, mert nekem se egyértelmű. Mielőtt lefekszik megmérem a lázát, ha alszik nyugodtan, akkor nem piszkálom, nem méregetem, nehogy felébredjen.A matricával csak magadat idegesíted. Az alvás a legjobb gyógyszer. A kezeddel is érzed ha ráteszed a homlokára, hogy lement-e neki. Ilyen piciknek pikk-pakk lemegy a láza. Ha mindenképp muszáj mérni, akkor a fülhőmérő jó lehet.
2014. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Éjszaka jól aludt, néztem a homlokát, nem volt láza, de reggelre megint kicsit fölment, 37,9. Nem adtam Neki most semmit. Mozgékony, vidám, mintha semmi baja sem lenne. A fülhőmérőt megvesszük! Köszönöm még egyszer!
2014. jún. 21. 09:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam használni a matricát- mert jó hogy figyeli hogy nikor megy fel a hője. Ha a N és 37-38világít, akkor kb 37,5-38közötti a hő- ez még kb normális nappalra. Ha a 38kezd jobban világítani, akkor a pontos mérés érdekében én a digitálissal szoktam mérni, ellenőrzésnek. Van fülhőmérőn is, de a két fülben is mindig mást mér, inkább a másikat használom én is.
2014. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem, már teljesen kitanultam a színeket. :) Ez most azt mutatja, hogy 38 felé közelít, kb. 37,5-37,7 lehet.
2014. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!