Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leginkább városban, nagyobb...

Leginkább városban, nagyobb településen élők - ti tapasztaljátok? Ld. Lent.

Figyelt kérdés

Hogyha fél-másfél éves babátokkal mentek, ismeretlen emberek dicsérik a kicsit (szépségét, vidámságát, ügyességét), megállítanak, nyíltan elkezdenek vele kommunikálni pl. beszédbe elegyednek, vagy egyéb gesztusokkal?


Főleg mindennaposan, és akár az utcán, akár járművön, boltban.


2014. jún. 21. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Én nem igazán szeretem, mert alapból antiszociális vagyok, de a gyerek miatt elviselem.

Azt viszont utálom, ha hozzá is érnek.

2014. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írjátok még, légyszi, azt is oda, hogy mekkora település (vagy a nevét).
2014. jún. 21. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen, sokan szeretik a gyerekeket és szívesen beszélnek hozzájuk és dícsérik.De rosszúl vagyok amikor az arcát megérintik illetve a kezét.Nem is èrtem hogy jut ilyen eszébe egy embernek? Még egy kutyàt sem símogatok meg mert ki tudja mit fogtam meg elötte, nehogy megbetegítsem.De sokan bele se gondolnak.
2014. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as Budapest
2014. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Medvi ***** válasza:
65%
Igen, mert a kislányom kezdeményez (16 hónapos), mindenkire nevet, oda akarja adni ami nála van, mondja, hogy tessék és az emberek boldogan reagálnak erre, én pedig nagyon büszke vagyok rá és örülök is ennek, hogy ilyen kis barátságos. Aki egy kisbabával leáll beszélgetni, az általában nem gonoszságból teszi, és valószínű, hogy van valami baba rokona, ismerőse, vagy csak kicsit nosztalgiázik a saját gyerekei babakorán. Vannak olyan emberek is, akik úgy tesznek, mintha észre sem vennék a babát, ez nekem sokkal furcsább.
2014. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Elmúlt 2 éves.

Még nem jutott eszembe, hogy összefügg a város méretével, vagy hogy ettől elkhaptna bármit.

Egyszer volt brteg, 3 napos lázas vírus, leesik vmi simán megeszi, nem mossuk a kezét úton-útfélen.

60 ezres város

2014. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Húú én már sokszor unom.... Még csak 8 hónapos de mióta úl 6 hónapos kora óta mindig mikor megyünk sétálni megállítanak és mondják milyen szép, milyen ügyes. Van mikor egy séta alatt vagy 5 én mondják.

Mosonmagyaróváron lakom.

2014. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 7 hónapos, de amióta sétálni járunk mindig megállítani minket valaki. Annyi dicséretet kap, hogy az már nekem is sok, de jó érzés, nagyon büszke vagyok rá. Mindenkire mosolyog, így igazából ő kezdeményez. Amit nem szeretek, ha hozzá akarnak érni, és sokan kérdés nélkül egyből fogadósni akarják, ilyenkor szólok hogy legyen szíves ne nyúljon hozzá. Budapest
2014. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Julie S ***** válasza:
Pomazon es Budapesten jarunk-kelunk. 9 honapos a lanyom, haton hordozom es emiatt extra sokszor megnezik, hogy milyen kis cuki. Foleg mert o is kezdemenyez, aztan elbujik a pantok moge. Igazi kis huncut. Tolem szinte mindig megkerdezik, hogy megsimizhetik-e a labat, vagy a buksijat. Engedely nelkul nem igazan nyulkalnak. Engem nem zavar, meg nem tiltottam meg senkinek. Ugyhogy szinte minden napra nekem is jut egy kis beszelgetes idegenekkel gyereknevelesrol, stb. De nem banom, mert eddig meg mindenki kedves volt.
2014. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

11 hónapos babámhoz is sokszor odajönnek, megdícsérik, hogy milyen aranyos és szép. Nagyon örülök neki, hiszen ki ne lenne büszke a kisbabájára, azt viszont én sem szeretem, ha fogdosni akarják, de ez ritkán fordul elő szerencsére.

Budapesten élünk.

2014. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!