Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jár néha lábujj hegyen...

Miért jár néha lábujj hegyen kisfiam?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20 hónapos, 10 hónapos kora óta jár. Most kb. 1 hónapja, időnként lábujjhegyen nyújtózkodva kezd el menni. Teljesen normálisan tanult meg járni, eddig nem csinálta ezt, ha rászólunk abbahagyja. Nem így jár csak néha gondol egyet és akkor csinálja egy darabig. Ez most csak tetszik neki és azért csinálja, vagy utalhat valami problémára?
2014. jún. 23. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak tetszik neki. Most jött rá, hogy is tud menni. Az én fiam egy sánta embert utánozott egy ideig.
2014. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

más valami "furcsaság" van még??

Beszél?

Tartja a szemkontaktust?

Tudtok közösen játszani vagy jól el van magában is??


Amúgy sztem csak szimplán tetszik neki!

2014. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi furcsaság, most kezd szövegelni, játszunk együtt külön, minden okés. Csak azért aggódtam egy kicsit, mert van egy kedves ismerősöm, akinek mindig van egy sztorija valakiről, mikor meglátta hogy a fiam lábujjhegyen jár, már mesélte is, hogy egyik isamerőse is, és agydaganata volt.... De mivel nálunk ez max egy hónapja van, meg csak időnként, nekem igazán úgy tűnik ,csak tetszik neki.
2014. jún. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!