Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babydream 0+ tápszerről mi a...

Babydream 0+ tápszerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kifejezetten a 0+ tápszer érdekelne.
2014. jún. 23. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári inkább.
2014. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én inkább iratnék a háziorvossal . Nem biztos hogy az a jó, ráadásul hipoallergén azt hiszen mincs is belőle.....

Jók ezek a sajátmárkásak popsitörlő ilyesmibe, legalábbis a dm-es, de ilyenbe nem vennék. Lehet nem olyan jó a vitamin felszívódása, így hiába van ráírva annyi féle vitamin..... azért valamitől csak olcsóbb......

Ráadásul hiába veszed meg lehet meg sem issza.

én írattam milumilt, meg bebát, de a milumilt itta meg a fiam.

2014. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem vettem, csak láttam, hogy van ilyen is. A házi orvos Beba Ha-t írt fel, de már 5 hónapos múlt a lányom. Kértem már, hogy váltsunk, mert feleslegesnek tartom a Ha-s tápszert, főleg, hogy most már mindenfélét eszik.
2014. jún. 23. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos korától ehet 2-es tápszert is, ha még várz 1 hónapot. Abból már nyugodtan eheti a Babydream 2-est.
2014. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én anno megkérdeztem a doktornőt,ő azt mondta,hogy ugyanaz szinte a vitamin tartama,mint a b*ba tápé.Nyugodtan adjam neki.

Szóval,nyugodtan vedd azt.

2014. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, hallgass az orvosodra. Valamiért a Babylove-os és egyéb saját márkás készítmények nem kaphatóak a gyógyszertárakban. Persze, saját márka... és még ki tudja mi miatt... Mikor nagyobbacska, akkor már kísérletezhetsz, de míg ilyen pici inkább ne spórolj ezen!
2014. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!