Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segíthetek székrekedése...

Hogyan segíthetek székrekedéses babámon?

Figyelt kérdés

Babám 3 napja csak 1-2 bogyót produkál naponta, azt is erőlködve. 10,5 hónapos, csak reggel és este kap tápszert. Sok gyümölcsöt adok neki, meg joghurtot sajtot is naponta. De ugye főtt ételt is kell ennie, de nem babbal és borsóval tömöm. Fogalmam sincs mitől lett most hirtelen ilyen nagyfokú szorulása, eddig még nem volt neki.

Mindegy, a lényeg, hogy meg lehet lázmérőzni mint a piciket, hogy hátha attól kikakilná magát végre? Az használhat, vagy inkább őt már nem kellene lázmérőzni? Más ötletem nincs, legfeljebb az hogy könnyü kajákat adok neki, és várok hogy majd egyszer csak visszaáll a rend. De 3 nap sok, már így is meg van puffadva a pocija, és sokat nyügösködik, lehet hogy ez is közrejátszik.


Mit javasolnátok, mit tehetnék érte? Nagyon köszönöm.



2014. jún. 24. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan meghőmérőzheted... ha az sem segít akkor én adnék neki egy glicerines (remélem jól emlékszem hogy ez az ami erre való) kúpot
2014. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk segítettek a rostos üdítők (pl.: kecskemétinek vannak ilyen üdítői 4 hós kórtól)vagy mikor adtam neki egy kis sárgabarackot, lekvárt stb.
2014. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszibarack, kamillatea (sárgára főzve kis cukorral), glicerines kúp lágyítják a székletet. Lázmérőzés akkor jó ha nincs ingere, de az van neki.
2014. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

őszibarack, szilva - akár üveges formában, kamilla tea kis cukorral melegen, Laevolac szirup (ezt nem lehet hosszú időn keresztül alkalmazni), vagy Glicerines kúp.

Folyadékot iszik rendesen?

2014. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!