Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek és leendő ikresek!?

Ikresek és leendő ikresek!?

Figyelt kérdés
Èrdekel hányan vagyunk.. ki merre lakik..hogy èli meg a nehèz de gyönyőrü napokat

2014. jún. 24. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

szia! Mi Székesfehérváron lakunk. Az ikrek most mennek majd oviba, egypetéjű fiúk. Van egy kistestvérük is, aki 9 hónapos, ő nem iker. :)


Nekem nehéz terhességem volt a nagyokkal, és utána is volt sok minden gond, de mára egészséges, irtó eleven kis "rosszcsontok". :)


Nehéz állandó segítség nélkül, csak néha jön valaki, hogy kicsit eljátsszon a fiúkkal, de a kistesó születése óta sajnos nem mindig fogadják el, ha más van velük.

2014. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem 14 hósak a fiaim, két petéjűek, mi is szinte mindig egyedül vagyunk apa reggeltől estig dolgozik.segitség nincs mindent egyedül csinálok meg
2014. jún. 25. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk most születtek kétpetéjű ikreink, ők fiúk. Van még 2 lányunk is. Egyelőre nincs velük sok gond. :) Budapesten lakunk.
2014. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk elsőre jöttek ikrek, egypetéjűek, és lányok. Most már 7 évesek, másodikba fognak menni. Azóta van már 4 kistestvérük, jelenleg a 7. babánkat várjuk.

Sokat segítenek mindenben, nagyon önállóak és ügyesek, mindenben számíthatnak egymásra, de a többi testvérüket is nagyon szeretik.

2014. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es a többi gyermek között is van iker?
2014. jún. 25. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, a többiek egyesével jöttek:)
2014. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most vagyok várandós két babával, már van kettő 10(lány) és 5(fiú)évesek. a piciket még nem tudom
2014. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!