Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudok 2 fiú név közül...

Nem tudok 2 fiú név közül választani. Nolen vagy Arián? Melyik fiú név szimpatikusabb nektek és miért? 3 hét múlva szülök és nem tudom eldönteni melyik lenne jobb választás. A vezetéknevéhez mindkettő illik.

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem személy szerint egyik sem tetszik, viszont arra készülj, hogy ha Arián lesz, akkor minden harmadik ember vissza fog kérdezni, hogy "Adrián"?
2014. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Őszintén egyik sem, de ha muszáj ezekből választani akkor Arián. Nolent Noelnek fogják érteni bár az Ariánt meg Arielnek fogják csúfolni, szóval nem tudom inkább más név.
2014. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Ariánt Adriánnak, Nolent meg Noelnek fogják érteni, direkt kiakarsz vele szúrni.
2014. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én a Nolent választanám.

Leendő apukának mi a véleménye?

2014. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 zabmester ***** válasza:
56%
Én a Nolent választanám, nálunk sokáig ez volt a tuti befutó, aztán végül is mást választottunk ugyan (a leendő kisfiunknak, szóval akár még ez is változhat), de szerintem nagyon szép név.
2014. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Apának mindkettő tetszik, bár a Nolen eddig a befutó, de annyira nehéz döntés, hiszen ezzel a névvel kell együtt élnie majd a picinek, ha felnő. Nem érzem kiszúrásnak a nevet,hiszen, ha visszaemlékszem annakidején hugom nevét sem tudták kimanodani (Fruzsina) helyette mondtak szegénynek mindent, Zsuzsikától kezdve a Furikáig. De azóta már elég elterjed lett.
2014. jún. 24. 17:59
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Nolen :) Imááádom ezt a nevet :)
2014. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Én sem tudok dönteni, mert egyik sem tetszik.
2014. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszenek ezek a nevek, de a kettő közül a Nolent választanám.
2014. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek a nevek... De nem kell hogy a szülès elött eldöntsd, amikor meglàtod öt, akkor tudni fogod melyik nèv illik rà jobban!
2014. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!