Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam orrát piszkálja a...

Kisfiam orrát piszkálja a fikusz, de nem folyik ki. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hallom,hogy mozog bent neki,Kb olyan hangja van mintha szívná fel,pedig nem.

Egyébként szelel az orra. Fújtam be neki tengervizes orrsprayvel,de akkor sem jött ki csak a spray és pár db szilárd fikusz.

Úgyhogy hiába szívom neki,ugyanúgy hallom h mozog neki bent.Bocs a csúnya kifejezésért,de olyan mintha turházni akarna.



2014. jún. 25. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Orrspray vagy orrcsepp, várj egy picit és fektesd az öledbe és úgy szivd neki h picit hátra felé legyen a feje úgy sokkal több kijön..nálunk ez vált be
2014. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igy tettem,tudom hogy kell orrot szívni,de sajna nem vált be
2014. jún. 25. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányomnál is ugyanez a szitu. Hiaba szivatom ki ugyanúgy hallom. De nem jön több belőle pedig sok ki szokott jönni belőle.
2014. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ES neked mit mondott erre a doki? mert nekünk semmit...
2014. jún. 25. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a megnagyobbodott orrmandula miatt volt. 3 évesen ki ia vették neki,annyira elzárta a levegő útját. Mindig szörcsögött,mintha náthás lenne.
2014. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azért irtam h nem tudod, nálunk ez a hátra felé döntés vált be....nekünk makacs esetekben a doki szokott kevert orrcseppet adni
2014. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem mondott rá... :/ ên napi 2-szer kell szivassam neki.
2014. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a kislányomnak is nagyobb egy kicsit az orrmandulája, ami ha náthás, be van duzzadva. Szerintem a tiédnek is a mandulája a ludas, és árthatsz is neki, ha folyton szívod meg minden. Hagyd békén, fújd neki tengervizessel, esetleg Nasivin orrcsepp csecsemőknek, de nagyon óvatosan, mert hozzászokhat, viszont az is segít a duzzanatot lehúzni. Meg a Fenistil csepp. Én ezeket szoktam adni, ha náthás, meg éjszakára bekenem a hátát Babyluuf balzsammal és tud aludni
2014. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!