Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam utálja a takarót, rá...

Kisfiam utálja a takarót, rá lehet valahogy szoktatni?

Figyelt kérdés

Nem viseli el magán, fél perc alatt lerúgja. Most nem baj, mert nyár van, de később jó lenne ha betakarózna. 16 hónapos. Meg lehet vele szerettetni valahogy?

Hálózsákban nincs el 1 percet sem....



2014. jún. 25. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
még változhat magától is. ha se takaró, se hálózsák a későbbiekben sem, akkor nagyon meleg pizsit adj rá. bár szerintem ha fázna, magán hagyná. az én kisfiam is lerugdossa két perc alatt, ha melege van, de ha takaróval pont jó, akkor valahogy 2 óra múlva is rajta van. még akkor is, ha közben 10x pozíciót váltott.
2014. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Èn is mimdig lerúgtam. Kinem állhattam:D anya aztcsinálta,hogy este nem takart be csak lerakta az ágy mellè. Aztán elkezdtem fázni ès kènytelen voltam betakarozni. Utaa mimdig betakaroztam.:) 5-6lehettem.
2014. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ohh. Latom hogy 16honapos. :S akkor nem er a valaszom semmit. :/
2014. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Télen úgy be volt öltöztetve, hogy rossz volt nézni... :-D hosszúujjú body, harisnya, meleg pizsi, ....

Nem fázott, szólt volna, nem az a típus aki csendben szenved, de az az igazság, hogy előre aggódom a fűtésszámla miatt.... Jó lenne valahogy megszerettetni vele a takarót, remélem változik magától, de ha nem? Mit lehet csinálni?

5-6 év még odébb van :-) Addig mi lesz?

2014. jún. 25. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem az a tapasztalatom, h minden ilyen általam nagyobb horderejűnek tartott problémánk magától megoldódott. vagyis a kisfiam oldotta meg, amikor eljött az ideje. szerintem simán előfordulhat,h ha tél lesz és fázik, a hálózsák v a takaró közül vmelyiket egyszercsak elfogadja. főleg, mert neki is kényelmesebb, mint "bundacsizmáig öltöztetve" aludni
2014. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kedves 5-ös, igen, tudom, hogy igazad van, valószínűleg ez is így lesz. De azért addig amíg magától meg nem oldódott a probléma, te is mindent elkövettél, nem ? :-)

Ilyenek az aggódó anyukák :-)

2014. jún. 26. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:

6.

hát persze,nem oltogatásnak szántam. ahogy írtam, nálam is kiemelt kérdésekről volt szó, amin egy csomót filóztam, meg mindenfélét kipróbáltam, h mire odajutunk, meg legyen oldva általam. aztán nem sikerült, pedig minden követ megmozgattam. és amikor odaértünk ő megoldotta. pedig mennyit görcsöltem, h mi lesz....


abszolút így van, nem kioktatásnak szántam :)

2014. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!