Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok babátoknak úgy...

Mikor adtatok babátoknak úgy kenyeret, kiflit, hogy jól lakott vele?

Figyelt kérdés
Babám már ismeri mindkettőt, mert kínálgattam vele. De úgy még nem kapott,hogy azzal lakjon jól. Hányhónapos volt mikor úgy adtatok neki,hogy jól lakjon ezekből? Megkentéek valamivel?
2014. jún. 26. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
1 évesen evett meg reggelire fél szelet kenyeret vajjal, vajjal lekvárral, vajkrémmel, májkrémmel, körözöttel. Én sem csupasz kenyeret eszem, ezért neki is megkenem.
2014. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 éves volt a lányom, amikor kapta a vajas, májas kenyeret, de lekaparta róla, vagy mutatta, hogy neki 'üres kenyér' kell. Akkor egy fél szeletet evett meg, 1,5 évesen már egy szeletet evett, szerencsére úgy, hogy elfogadta vmivel megkenve.
2014. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13-14c hónapos korában adtam neki először, de akkor csak pár falatot evett és azt is csak üresen volt hajlandó. Most 16 hós, reggelire megeszik egy jó nagy szeletet, vagy kettő kicsit meg egy joghurtot. Mindig mást teszek rá, a kedvenc a vajas lekváros :-) levágom a héját, felkockázom beleteszem neki a tálkájába, és egyedül megeszi :-)
2014. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!