Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetesen jöhet már fog?

6hetesen jöhet már fog?

Figyelt kérdés
kisfiam állandóan a szájában turkál, láttam egy fehér pontot az inyén. lehet fog kezdemény?
2014. jún. 27. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, még túl korai lenne.
2014. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Gyakoribb a szájpenész ilyen idős korban, mint a fog. Nem kizárt, de ritka. Nyisd ki, és nézd meg! :)
2014. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor meg esetleg a fog csirak mozoghatnak, de a fog kibujasa meg varat magara.
2014. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak már születésekor látszott egy fehér pötty az ínye alatt, nem szájpenész volt, hanem a foga, de csak 6 hónaposan bújt ki. Pedig 4 hetes korától ömlött a nyála, szóval ez mondhatni semmit nem jelent.
2014. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! az én kisfiam is 6 hetes.

5 hetes volt mikor voltunk a védőnőnél, ott volt a gyerekorvos is.

Mondtuk, hogy nyűgös, sír, nem alszik, matat a szájában...(nem éhes, nem szomjas, tisztába van téve, ezek miatt nem lehetett nyűgös)

Megnézték, mondván h biztos csak a fogcsírák. De nem! JÖN a foga!

De lehet hogy csak hetek-hónapok múlva bújik ki.

Van ilyen, hogy ilyen korán kezdődik.

Ráadásul,mi meg növünk mint a gomba 3500grammal 60centisen született már 5700gramm és 62 cm

2014. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolso! Azert szerintem kicsit durva a hizasa.... 9honapos kislanyom 7400gramm,71-2cm.figyelj oda....


A kerdesre: tuti nem a foga

2014. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.Csak tápszeres, azért hízott ennyit. Az orvos szerint 3 hónapos kora után lelassul a hízás, sőt lehet hogy egy ideig megáll, és csak tartja majd a súlyát.Próbáltuk diétáztatni, de ordított mint a sakál ha csak vizet kapott.Vagy ha a fele adag tápszer helyett vizet adtunk.És nem aludt egy percet sem olyankor.Azt mondta az orvos+védőnő, hogy amíg napi 1x van csak széklete addig nincs túletetve, hanem ennyire van szüksége.

Nem tudom mit tegyek, éheztetni nem akarom.

2014. jún. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nekem is sajnos tapszeres volt hamar, illetve az elso naptol kapott tápszert. En biztos a helyedben, betartanam szigoruan a 3-3,5 orankenti etetest:) hany ml-t eszik alkalmankent?? Etelt nem is szabad megvonni, csak figyelni a mennyisegre es az idore:) teaval kuegeszitheted a 3-3,5 oraban!
2014. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

voltunk fogkezdemény.

Az én fiam 3,8kg és 57cm volt mikor megszületett és most 5,5 kg és 58cm 6hetesen. anyatejes. Szerintem nem lehetne diétáztatni a picit ilyen korban.

2014. jún. 28. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Tegnap a nagyszülőknél voltunk, beszélgettünk, és megtudtam hogy én is tápszeres voltam, és szintén így híztam az elején.(a képeket is megnéztem, és mintha a kisfiam lenne a képeken...ez kicsit megnyugtatott, hogy nem lesz elhízott nagyobb korában ha odafigyelünk)Lehet, hogy ez valami genetika.Ráadásul a párom is kis Michelin baba volt kisbaba korában.

Betartjuk az etetést, sokszor már csak 4 óránként kel fel enni.Mindig kap teát(cukor nélkül-mecsek baby) vagy vizet is, hogy ne egyen olyan mohón a tápszerből.

2014. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!