Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes,3 hetes babánál...

Anyatejes,3 hetes babánál normális, ha szinte majdnem minden etetés közben kakil? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy normális jelenség, ha napokig nincs széklet egy ilyen idős babánál...de a túl gyakori kaki sem jelent problémát? Mindig evés közben kezd el erőlködni a kislányom, és a végeredmény egy óriási trotty...nincs is ezzel gond, de éjszaka még kétszer kel szopizni, és nem kelne fel szegény, csakhogy mindig belekakil a pelusba, és van, hogy 3-szor, 4-szer is át kell emiatt pelusozni, ami miatt éberebb lesz, és nehezebben tud visszaaludni...

Be fog ez állni, ugye kevesebbet fog kakálni? Örülök neki, hogy legalább nem székrekedéses, de az éjszakázás miatt kicsit bonyolultabb így a helyzet....


2014. jún. 27. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van.
2014. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anyatejesnél az is rendben van ha minden étkezésnél kakil, meg az is rendben van, ha több napig nem kakil.

Esetleg gondolkodj el azon, hogy TE miket ettél.

2014. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon odafigyelek az étkezésemre...első babánk hasfájós volt...nem eszek semmi puffasztót.
2014. jún. 27. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Mindegyik babámnál így volt az elején, aztán egyre ritkult.
2014. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a székelés sűrűsége eltérő, szóval abszolút norműlis. akkor lenne baj, ha az állaga is eltérne, azaz túl folyós v épp túl kemény. elhiszem, h kicsit megbonyolítja a helyzetet, de idővel valószínűleg változni fog. addig meg örülj annak, h ilyen jó az anyagcseréje :)
2014. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az én kislányom 5 hónapos koráig anyatejes, majd tápszeres volt. Amíg nem evett sokszor szilárd ételt, mindig kakilt rögtön evés után.Sőt, később is volt, hogy napi háromszor volt szilárdabb széklete. Én is rákérdeztem a védőnőtől, azt mondta, teljesen normális, ha az állaga, szaga nem utal hurutra, hasmenésre.
2014. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hencsi55 válasza:
Ez nálunk is így volt, most 4 hónapos és 3 hónapos korától hetente 1x kakil.
2014. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. Kb. a 6. héttől fog ritkulni a kakis pelusok száma.
2014. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!