Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cm körül lehet egy...

Hány cm körül lehet egy 9hónapos kislány lába?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
megsaccolni se lehet. mert ha 1 v 2 méretet tévedsz (annyi eltérés meg simán van), akkor pont nem jó rá és mire belenő, már az évszak nem passzol, azaz túl meleg v épp túl vélkony lesz az időhöz képest. gondolom ajándék lesz, de ennek ellenére mindenképp kérdezd meg a környezetében vkitől a méretét.
2014. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még a pocakomban van, csak láttam egy annyira édes kis szandált...:)
2014. jún. 27. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 8 hónapos, jelenleg 10 cm a talpacskája.

Ha még csak pocakban van, miért pont 9 hónapos láb érdekel?

2014. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert szandál, és júniusban lesz 9hónapos:)
2014. jún. 27. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:

:D Ez nagyon aranyos! Es egyben, mintha magamat latnam.


En nem vennem meg. 2 ok. Mire oda kerulsz lehet nem is fog tetszeni. Emellett pontosan hogy mekkora...kb. 18-as kell akkor. De lehet 17-es. Vagy kisebb, vagy nagyobb. A lanyomnak hany olyan cipoje van, ami soha nem volt rajta. Kapta ajandekba oket, hogy majd beleno. Belenott, csak nem akkor, amikor raadhato lett volna. A 9 honapos baba meg nem jar, igy ez inkabb gondolom valami puhatalpu kocsicipo lenne? HA viszont megis elkezdene totyoraszni akkoranak akkor viszont olyan szandi kell, aminek kerge van, szoval nem egy pantos csili -vili szandi. A bokajat is fognia kell stb.


Hat nagyjabol ellenervek a szandi ellen. Da ha gondolod vedd meg, es majd meglatod. Nekem akkoranak mindig mezitlab volt, meg kuszni sem kuszott, minek adtam volna cipocsket. Arrol nem is beszelve, hogy a puhatalpui kb. 5 percig voltak rajta. Olyan konnyen leesik roluk.

2014. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mert szandál, és júniusban lesz 9hónapos:)"


És? Ha nem fog még sétálni (amire igen nagy az esély), akkor nem fog még neki szandál kelleni. Nyáron még csak kocsicipő sem fog kelleni, melegben úgysem adod rá, ha hűvösebb van, akkor is elég egy kis zokni.

A 8 hónapos kislány anyukája

2014. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez ilyen kis textilszandi, puhatalpú. Óh, szerintem nálunk is sokminden lesz, ami nem lesz ráadva, de lehet nem rendelem meg:(
2014. jún. 27. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
cuki kismami vagy, de hidd el, h felesleges ennyire előre vásárolni :). bennem is megvolt ez, de tudatosan visszafogtam és most már áldom az eszemet, mert csak akkor lehet igazán átlátni, h adott időben miből mennyi és mekkora kell neki, ha eljön v nagyon közeledik az az adott idő. a babát pedig mindenképp látni kell hozzá... :)
2014. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jajj, én is probálom ám visszafogni magam, de néha nehéz :D Mondjuk nekem is rengeteg ruhám van, aztán lehet ez kicsit "betegség":) De általában 2szer átgondolom mostmár,h mit vegyek és mit ne:)
2014. jún. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!