Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dm öko pelenkát próbálta...

Dm öko pelenkát próbálta vaki? Meg voltál vele elégedve?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett. Nem gumis, nem illeszkedett rendesen a baba pocakjára, állandóan kifolyt belőle minden, miközben se a Libero, se a Pampers nem okozott gondot. Vastag, papír és merev.
2014. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be, az első válaszoló által említett dolgok miatt.
2014. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én azt használok, 4-es méretet, nekem nem volt ilyen gondom! Viszont az lehetett a probléma, hogy egyébként egy kicsit nagyobb méretileg, mint az átlag, szóval a miénk asszem 7-18 kg-ig van a méret, de egy 7 kg-os gyereknek tuti nagy, hacsak nem nagyon hurkás...Nekem tetszik, mert természetes, nincs agyonfehérítve, papírillata van, nem pedig a műanyagszag csap orrba, és teljesen jó :) A lányom 10 kg és 14 hónapos, kb 4 hónapja használjuk ezt a pelust
2014. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!