Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakivel már hasonló?...

Volt valakivel már hasonló? Nagyon durva ordítás volt.

Figyelt kérdés
6hónapos babám játszott a földön és kezdett hisztis lenni, felvettem ölbe majd vissza raktam a játékaihoz mert ki akarta rúgni-kapálózni magát a kezemből, féltem hogy leejtem. Nem sokra rá elég ijesztő ordításba kezdett! Nem volt jó neki se ölbe, se háton, se hason sehogysem csak ordított. Nagyon nehezen nyugodott meg ölben és el is aludt. Biztos, hogy nem ütötte meg magát, nem volt éhes, melege sem volt, nem is fázott. Ilyen volt már 2 napja amikor lefektettem aludni és kimentem, majd hatalmas ordításra mentem be és akkor is sokáig nem nyugodott meg és ugyanezt csinálta. Eddig sosem volt ilyen csak ez a 2 alkalom. Ordítás közben az ínyét dörzsölte de nincs bevörösödve az ínye, még csak mozoghatnak a csírák. Mi lehetett?:(
2014. jún. 29. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyílik az értelme, megijedt. Szeparációs szorongás lehetett.
2014. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fogzási fájdalom jutott az eszembe. Az én kisfiamra olyan hirtelen tud rátörni, hogy a legbékésebb álmából is ordítva ébred. Jönnek a hátsó fogai.
2014. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet szeparációs szorongás is tényleg. Nálunk is kb ilyen idősen volt először,mikor kimentem a fürdővizéért,máskor addig szépen elvolt a kiságyban,akkor meg olyan kétségbeesett ordításba kezdett,utána alig nyugodott meg,még sokáig szipogott szegény.
2014. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is megijedt szegény. Olyan picik még, sose lehet tudni mi rémíti meg őket. Plussz ha mozognak a fogacskái, akkor alapból nyűgösebb lehet, erre még az ijedtség, szeparációs szorongás, szegénynek elég a baja :-(
2014. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!