Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most tervezzük 6 hónapos...

Most tervezzük 6 hónapos babánk fülkilövését! Bevallom picit félek töle, nem tudom, hogy viseli majd, hogy reagál rá! Mennyire fájdalmas az? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak meg fog ijedni, mint fájna neki. Bár már elég nehéz lesz lefogni mert egy fél éves baba erősebb. Én négy hónaposan lövettem ki a fülét és már akkor is erősen rángatta a fejét.
2014. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pont ezért szurattam ki a fülét akkor, mikor megszületett. 3. nap átszúrták neki.

Szerintem is "csak" megijed.

2014. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

én gyűlöltem hogy kislányként kilövették a fülemet csak mert a hülye felnőttek szerint az szép


tök hülyén néz ki hogy egy babát felfülbevalóznak a szülők csak mert az a szokás vagy mert szép


dehát ki ki a maga portáján az úr

2014. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as őszintén ki a fene volt a te gyerekkori sztoridra kíváncsi?? Marha hasznos választ adtál. Értelmi szint megvan. :) De sebaj kinek mi. :P


Az én lányom is 4 hósan kapott fülbevalót, nem is sírt semmi baj nem volt, se perc alatt túl van rajta. :) Ne aggódj miatta. :)

2014. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a "mennyire fájdalmas" kérdésre válaszolnék: Igencsak régen volt, de már bőven nagylány voltam, mikor utoljára lőtték a fülemet és úgy emlékszem kifejezetten meglepett, hogy tényleg csak egy kis csípés, egyáltalán nem nagy fájdalom. Szóval emiatt szerintem ne aggódj.


Egyéb tapasztalatom nincs, mert nekem fiam van. :)

2014. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is 6 hósan lövettük ki,inkább megdöbbent és azért háborgott kicsit. De pár perc alatt megnyugodott. Nekem már ovis koromban lőtték ki,én arra emlékszem,hogy nem fájt,csak csípett egy pillanatig.
2014. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16évesen lövettem ki(nem szúrták) a füleim mert a gyerekkori luk teljesen beforrt fémallergia miatt.

Őszitnén csak egy ütést éreztem akkor. Később pár napig érzékeny volt és picit meleg a fülem de nem gyulladt be nem fajt.

Aztan 17évesen szúrtak mégegyet na az fájt. Kb mint egy injekcio.Par pillanatig. Utanna ugyanugy mint az elsőnél.

Mi is tervezzük a kicsi fülbevalozasat,de mostanaban az a szokása hogy ha nyűgös /fáradt a fülét/haját nyuzza. Igy nem merjük. varunk 6hos koraig.

most 3honapos.

2014. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!