Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem issza meg a tejitalt sem...

Nem issza meg a tejitalt sem a tápszert! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lányom 15 hónapos, már csak reggelente szopik, a védőnő szerint kevés, mert napi fél liter tejalapú táplálék kellene. Eszik még túrót, joghurtot, sajtot, de ezt azért nem óriási mennyiségben.

Vettem már sokféle tejpépet, tejitalt, de egyiket sem hajlandó meginni ill. megenni. Teljesen tanácstalan vagyok.


2014. jún. 29. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
17 hósom is ezt csinálja mostanában. Ő úgy issza csak meg, h rakok bele egy kis kakaót neki. Reggelre alapból tejet / kakaót kap már, csak este tejitalt.
2014. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van nestlé babakakaó, próbáld ki :)
2014. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Adj neki rendes tejet, vagy cisnáld meg kakaónak!!
2014. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig aggódtam,hogy nem eszik elég tejalapút a fiam, az orvos mindig azzal nyugtatott,hogy ne erőltessem,ha hiányzik a szervezetének úgy is kérni fogja,nem hittem benne de igaza volt.
2014. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Folyamatosan próbálkozom az ízesítésekkel, kakaó, karamell hátha bejön valamelyik...
2014. júl. 1. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!