Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit foglalkoztok a 4-5...

Mennyit foglalkoztok a 4-5 hós babával? mennyi ideig van el egyedül?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt kb. 1-1,5 órát egyedül van játszószőnyegen, addig házimunkázom, a többi időt vele töltök, de nem feltétlenül szórakoztatom, csak, ha igényli. Délután sétálunk.
2014. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár már 15 hós a fiam, de nagyon élénken emlékszem az első félévre. Vele napi 24 órát kellett foglalkozni, napközben azért, mert egyedül unatkozott, sokat méltatlankodott, amíg főztem vagy takarítottam. Éjjel pedig azért, mert rosszalvó volt. Elég hamar elkezdték kínozni a fogacskái, úgyhogy folyamatos szolgálat volt. Azért olyan 4 hós korában az lekötötte ideig-óráig, ha a pihiszékéből nézhette, ahogy főzök. Mutogattam Neki a zöldségeket, gyümölcsöket.
2014. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5 hónapos, és olyan mint az időjárás :D

Vannak napok amikor egy percet sincs el egyedül, máskor hogy 1,5 órákat is eljátszik.

2014. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha elvan fél órát egyedül, de nagyon ritkán, ha ébren van, mindig mellette kell legyek. Néha zavar, de általában szívesen babázok, végülis ezért szültem.
2014. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!