Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek új cumit emiatt?

Vennétek új cumit emiatt?

Figyelt kérdés
16 hónapos a babám, és 6 hónapos volt mikor vettem neki egy cumit, amit most használt először, alváshoz, eddig nem fogadta el soha, most odaadtam neki és úgy aludt hogy cumizott. A belsejében, hiába főzöm ki, ilyen gyöngyház színű lerakódás van. Nem tudom hogy az szennyeződés-e benne és vennem kéne neki egy újat, vagy amúgy is benne lenne. Avent, lapos cumi.
2014. jún. 29. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Belefojt a víz amikor elmostad és azt látod benne. Sajnos az aventos cumit ilyenek. Gondolom sterilizáltad és úgy adtad oda neki. Semmi baja se lesz tőle én nem vennék másikat.
2014. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már csak azért is vennék, mert más méretű cum kell egy 6 hónaposnak és egy 16 hónaposnak.
2014. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 éves lányom 0-6os cumit szereti. Azért a méret miatt nem kell új cumi
2014. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ő is csak ezt az egy méretet fogadja el, nagyobbaktól alapból öklendezik. Köszi, akkor nem veszek másikat, csak nem lesz baja tőle. Igen stereilizáltam.
2014. jún. 29. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
az állkapocs és a fogfejlődés miatt kell a nagyobb méretű. más a kialakítása és a mérete.
2014. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak a nagyobbat nem veszi a szájába, tehát cseszhetem ha azt adom :) Egyébként a fogaknak az a legjobb, minél kisebb valami van a szájában, sőt az ha egyáltalán nincs, de ha már van, minél kisebb és laposabb, hogy ne deformálja, mert az a tipikus "o" alakú kopás lesz akkor bennük.
2014. jún. 29. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:

belement a víz, azért olyan, mintha vízcseppes száradás lenne rajta. Ez nem gond.


Egyébként én max. 3 havonta cseréltem a cumikat ugyanúgy, ahogyan a fogkeféket is szoktuk.

Tényleg érdemes lenne figyelni arra, hogy a korának megfelelőt kapja. Esetleg próbálkozhatsz a korának megfelelőből szilikonossal vagy sima gumival vagy szimetrikus kialakításúval vagy asszimetrikussal- egy korcsoportból is legalább 10 féle van, a márkákról nem is beszélve...

2014. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
legalább 20 félét vettem meg, szerintem többet költöttem már cumira mint cumisüvegre, simán. Ez az egy kell neki, és a kicsi fajta, nagyobbtól öklendezik.
2014. jún. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!