Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 40 korul vallaltak...

Akik 40 korul vallaltak gyermeket es most mar eltelt 15-20 ev, milyen kesoi szules okozta nehezsegekkel szembesultek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy pl. Sikerult -e egeszsegesnek maradniuk vegig vagy jott vm idoskori/egyeb betegseg, vagy az idosebb szulok (nagyszulok) gondozasa, munkanelkuliseg stb. Eshogyan kuzdottek meg a problemakkal, mire erdemes hosszu tavon figyelni, kalkulalni ha 40 korul akarunk szulni?

2014. jún. 29. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk páromat szülte 38 évesen az anyukája, most 75 éves, idén született meg a kisbabánk. Amit én látok: rohamosan romlik "agyban", mindig mindent elfelejt; nem tehet róla, a korral jár nyílván, de nem kevésszer amiatt veszekszünk itthon párommal, hogy az anyja miatt rohangál, én meg itt vagyok hagyva egy csecsemővel, hogy oldjam meg, mert anyunak szüksége van rá... Hát nekem is lenne :(

Plusz így természetesen nem számíthatok anyósra/apósra egyáltalán, mert bár imádják az unokát, de egyszerűen nem fogom merni rájuk bízni (ha elvinnék sétálni nem tudnak utána szaladni ha majd nekiindul, meg ilyenek...)

2014. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!