Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babával megyünk...

10 hónapos babával megyünk Balatonra, mit vigyünk magunkkal?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Hűha, hát a fél házat :-)

Viccen kívül attól függ milyen helyre mentek. Adnak-e ott utazóágyat, etetőszéket például vagy azt is vinni kell. Vinni kell a babakocsit, ruhákat (mindenféle időjárásra felkészülve), a mindennapos használati cuccokat, orrszívót (porszívót, ha ott nincs). Gyakorlatilag mindent, amit itthon is használtok, szóval tényleg a fél házat.

2014. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Pénzt. Sokat.
2014. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi a fél házat vittük tavaly 11 hónaposunkkal, (meg még két nagyobbal). Ruhák, pelus, tápszer-ha kell, bébiétel, gyógyszerek, cumisüvegje, játékok, babakocsi.. Takarója, alvósa.... hirtelen ennyi. És a ti cuccaitok..
2014. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kb. 17nm-es apartmanházba leszünk, utazóágyat viszünk. Etetőszék nélkül szeretném megoldani. Egy hétig leszünk ott. Gondolkodom, hogy vigyünk egy halom babakaját vagy kombináljam és főzzek neki ott egy kis főzeléket.


Szeretnénk a parton több időt tölteni, mi az ami oda szükséges? Babaúszógumit vettünk, napozósátrat szeretnénk venni csak nem tudom milyen lenne jó. A babám nem tápszeres hanem cicizik arra sem tudom mit találjak ki.

2014. júl. 1. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy 17 nanométeres apartman nem túl sok, szinte mikroszkopikus méretű...
2014. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a sátorban szoptattam, és a 11 hónaposom most főleg nyers gyümiket eszik meg néha egy kis zsemlét, rizst, én nem vinnék bébiételt csak párat vészhelyzetre, ott is vannak boltok.
2014. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden értelmes hozzászólónak köszönöm a válaszát.
2014. júl. 7. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!