Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet adni egy 16 hónaposn...

Mit lehet adni egy 16 hónaposnak vacsira?

Figyelt kérdés
tanácstalan vagyok, mert eddig minden este tejpépet majd később darakását evett. Én már untam, de Ő nem :-) Nyelte mint kacsa a nokedlit, de úgy tűnik mostanra megunta. Mit adjak neki amivel jól lakik és nem kel fel éjfélkor újra enni? A kása ugye jó laktató kaja volt, de már nem kell neki. Tojást, virslit, felvágottat, kenyeret, zsemlét reggelire eszik.

2014. júl. 1. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezeket nyugodtan eheti vacsorára is természetesen.
2014. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezekből adjál neki estére is, max. ne épp ugyanazt. Vagy ami az ebéd volt, abból ehet még estére is, plusz egy kis tej/kakaó/tejital, ami párti vagy. :)
2014. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kaphatja ezeket ,amiket felsoroltál,csak ne azt,amit reggel is. Enyém 21hós lesz és amiket írtál,azt kap,kivéve a tojást,azt utálja.Szoktam kalácsot is adni neki,sinemilt,mézes kenyeret.
2014. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt egy órával van vacsi kenyér,kifli,kalács, felvágott,vaj,virsli,májkrém,lekvár,méz, áztatott keksz,babapiskóta,tejbegriz mikor mi és fürdés után kakaó
2014. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! És ezekkel is jóllakik reggelig?

Nem lesz kajás hamarabb?

2014. júl. 1. 13:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora gyerek már majdnem teljesen eheti ugyanazt amit ti. A felsoroltak tökéletesek, plusz nálunk még nagyon megy a natur joghurt, kefir, különböző sajtok, túró, körözöttes-, juhtúrós kenyér, sonka, puliszka, méjkrém, változatosság kedvéért tojás pl. tojáspástétomnak vagy bundáskenyérnek elkészítve,stb.
2014. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Be vacsoráznak másfél óra múlva megisznak 2,5 deci kakaót és reggelig alszanak, ill.aludnának ha nem fogzanának
2014. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

az enyém sajna nem iszik meg semmi tejes cuccot :-(

ezért is volt jó a darakása :-(

2014. júl. 1. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor adj neki azt amit ebédre eszik, én pl szoktam úgy h leves van ebédre és vacsira a második, vagy vacsira kap, zabkását,grizt, áztatottat, ha vmit csempészel bele akkor se eszi meg a tejeset?
2014. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De igen, úgy megeszi. Áztatott kiflit, főzeléket imádja. Szerencsére a joghurtot, túrót, sajtot, vajat is szereti.

Köszi a tippeket!

2014. júl. 1. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!